Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor a přehlídka mužských sborů pod rozhlednou Slunečná

Datum: 19. 5. 2018

* sobota 19. května u Ekocentra Trkmanka V. Pavlovice (start)

Večer: Modré Hory v písni na Slunečné – Přehlídka mužáckých sborů, turistický areál pod rozhlednou Slunečná: Svazek obcí Modré Hory vás srdečně zve na přehlídku mužáckých sborů s názvem Modré Hory v písni na Slunečné, která se koná v sobotu 19. května 2018. Začátek je v 18:00 hodin předehrou cimbálové muziky Vonica z Krumvíře. Večerem bude provázet Petra Eliášová. V případě špatného počasí se akce přesouvá do sokolovny města Velké Pavlovice.  

Cykloseriál Krajem vína 2018

Kdy: sobota 19. května 2018

Start: Velké Pavlovice – Ekocentrum Trkmanka, registrace účastníků od 9 do 11 hod.

Cíl: Němčičky – Košt vín

Typ akce: cykloturistická, vinařská

Cílová skupina: cyklisté, pěší

Web: http://www.stezky.cz/akce/Krajem-vina-Majove-putovani-okolim-Modrych-hor-(1)

Pořadatel: Nadace Partnerství

Kontaktní údaje: Dominika Bäuchelová, dominika.bauchelova@nap.cz, 515 903 121

Startovní balíček: 140 Kč (platí se na místě nebo v předprodeji na našem e-shopu za 120 Kč, balíček zahrnuje skleničku a nosičku na víno, k balíčku zdarma dostane každý účastník startovní pas s mapou tras a programem výletu)

 

Třetí květnovou sobotu proběhne ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky budete moci putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy, zažít atmosféru jara mezi vinicemi a ochutnat vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší. Putování zakončíme na Koštu vín v Němčičkách, kde vás kromě ochutnávky vín a místních specialit čeká také folklórní program, jehož součástí bude i soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na hanáckém Slovácku. A samozřejmě oblíbené závěrečné losování o dojezdové ceny.

www.stezky.cz

Trasy:

  • 3 okruhy:

Publikováno: 3. 1. 2018

RSS