Bořetice https://www.boretice.cz/kulturni-akce-rss Obec cs Dětský maškarní karneval https://www.boretice.cz/detsky-maskarni-karneval-10 - pořádá TJ Sokol Bořetice Sat, 13 Mar 2021 00:00:00 +0200 Hodnocení vín - degustace https://www.boretice.cz/hodnoceni-vin-degustace - pořádá SSRKH Sun, 28 Mar 2021 00:00:00 +0200 Velikonoční výstava vín https://www.boretice.cz/velikonocni-vystava-vin-11 - pořádá SSRKH Sun, 04 Apr 2021 00:00:00 +0200 Pálení čarodějnic https://www.boretice.cz/paleni-carodejnic-6 - pořádá kulturní komise obce, SDH Bořetice a Tenisový klub Bořetice Sun, 25 Apr 2021 00:00:00 +0200 Žehnání nové hasičské zbrojnice https://www.boretice.cz/zehnani-nove-hasicske-zbrojnice - pořádá obec Bořetice ve spolupráci s SDH Bořetice Sat, 08 May 2021 00:00:00 +0200 Přesňákový turnaj https://www.boretice.cz/presnakovy-turnaj-2 - pořádá Tenisový klub Bořetice Sat, 08 May 2021 00:00:00 +0200 Den otevřených sklepů https://www.boretice.cz/den-otevrenych-sklepu-9 29.–30. května - pořádá SSRKH Sat, 29 May 2021 00:00:00 +0200 Den dětí https://www.boretice.cz/den-deti-8 - pořádá kulturní komise obce ve spolupráci se spolky obce Sun, 06 Jun 2021 00:00:00 +0200 Školní akademie https://www.boretice.cz/skolni-akademie-4 - pořádá ZŠ a MŠ Bořetice Sun, 13 Jun 2021 00:00:00 +0200 Letní turnaj mistrů https://www.boretice.cz/letni-turnaj-mistru - pořádá Tenisový klub Bořetice Sat, 26 Jun 2021 00:00:00 +0200 Big Head Open https://www.boretice.cz/big-head-open - pořádá Tenisový klub Bořetice Sat, 10 Jul 2021 00:00:00 +0200 Družební turnaj https://www.boretice.cz/druzebni-turnaj - pořádá Tenisový klub Bořetice Sat, 17 Jul 2021 00:00:00 +0200 Pouť ke svaté Anně https://www.boretice.cz/pout-ke-svate-anne-3 - pořádá Římskokatolická farnost Bořetice Sun, 25 Jul 2021 00:00:00 +0200 Stavění hodovní máje https://www.boretice.cz/staveni-hodovni-maje-2 - pořádá bořetická krojovaná chasa Fri, 30 Jul 2021 00:00:00 +0200 Předhodovní zpívání pod májú https://www.boretice.cz/predhodovni-zpivani-pod-maju - pořádá kulturní komise obce a mužský soubor Svodničan Sat, 31 Jul 2021 00:00:00 +0200