Bořetice https://www.boretice.cz/kulturni-akce-rss Obec cs Oslavy obce Bořetice (1222–2022) https://www.boretice.cz/oslavy-obce-boretice-12222022 Naši milí spoluobčané, milí rodáci, milí přátelé milované obce, jistě byste to naší krásné dědině nehádali, ale letos slaví velké kulatiny! Je to již 800 let od chvíle, kdy byla poprvé zmíněna v historických spisech, a to si zaslouží velkou oslavu! Připravujeme pro vás bohatý program jak na sóle, kde vystoupí naši malí i velcí zpěváci a zpěvačky, chrámová schola Deo Gratias a úderem večera také mužské soubory z Modrých hor, ale také v obecních budovách – můžete si zavzpomínat například v místní škole či na výstavě historických fotografií.... Oslava pak vyvrcholí slavností poutí k patronce našeho kostela – sv. Anny.   "Slavíme, dojdite!" Sat, 23 Jul 2022 00:00:00 +0200 Pouť ke sv. Anně https://www.boretice.cz/pout-ke-sv-8.-anne - pořádá Římskokatolická farnost Bořetice Sun, 24 Jul 2022 00:00:00 +0200 Stavění hodovní máje https://www.boretice.cz/staveni-hodovni-maje-3 - pořádá Chasa z Bořetic, z. s. Fri, 29 Jul 2022 00:00:00 +0200 Krojové hody https://www.boretice.cz/krojove-hody-3 - 31. 7.–2. 8. - pořádá Chasa z Bořetic, z. s. Sun, 31 Jul 2022 00:00:00 +0200 Noční otevřené sklepy https://www.boretice.cz/nocni-otevrene-sklepy-2 - poádá Republika Kraví hora, z. s. Sat, 06 Aug 2022 00:00:00 +0200 Dědinový turnaj https://www.boretice.cz/dedinovy-turnaj-2 - pořádá TJ SOKOL Bořetice, z. s. Sat, 27 Aug 2022 00:00:00 +0200 Běh za bořetickým burčákem https://www.boretice.cz/beh-za-boretickym-burcakem-8 - pořádá Obec Bořetice, BK Hodonín a spolky Sat, 08 Oct 2022 00:00:00 +0200 Lampiónový průvod https://www.boretice.cz/lampionovy-pruvod-13 - pořádá SDH Bořetice, z. s, kulturní komise Fri, 04 Nov 2022 00:00:00 +0200 Putování za mladým vínem https://www.boretice.cz/putovani-za-mladym-vinem-11 - pořádá Republika Kraví hora, z. s. Sat, 05 Nov 2022 00:00:00 +0200 Setkání se seniory https://www.boretice.cz/setkani-se-seniory-11 - pořádá kulturní komise Sun, 27 Nov 2022 00:00:00 +0200 Vánoční jarmark https://www.boretice.cz/vanocni-jarmark-11 - pořádá kulturní komise   Sat, 03 Dec 2022 00:00:00 +0200 Sv. Mikuláš v kostele https://www.boretice.cz/sv-4.-mikulas-v-kostele - pořádá Římskokatolická farnost Bořetice Sun, 04 Dec 2022 00:00:00 +0200 Silvestrovské derby https://www.boretice.cz/silvestrovske-derby-2 - pořádá TJ SOKOL Bořetice, z. s. Sat, 31 Dec 2022 00:00:00 +0200