Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PÁTEK 14. 6. 2019
 

Svátek slaví: ROLAND

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 15:15 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 50 Kč/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100,--Kč. 

 

 

OBEC BOŘETICE OZNAMUJE, ŽE VYBÍRÁ POPLATKY ZA POPELNICE - poplatek za 1 osobu od 6 let je 500,--Kč a poplatek za psa 100,--Kč za jednoho. Poplatky se vybírají pondělí, středa. ÚHRADU můžete provést přímo na účet obce Bořetice 5124651/0100, variabilní symbol číslo popisné. 

 

 

 

Ordinace Bořetice, MUDr. Barnášová oznamuje, že od 14. června do 19.6.2019 včetně neordinuje, zastupuje MUDr. Debef v Kobylí. Den 19. června bude v ordinaci přítomna sestra.

 

 

 

 

 

Redakční rada Bořetických listů by ráda požádala o Vaše příspěvky do letního zpravodaje. Své články a fotografie prosím posílejte do 20. června na webboretice@seznam.cz. Předem děkujeme.

 

 

 

 

TJ Sokol Bořetice zve všechny fanoušky na poslední zápas sezony proti Velkým Bílovicím. Hraje se o postup do okresního přeboru. Utkání se uskuteční v sobotu 15.6.2019 v 16:30 hod.

 

 

 

 

Paní Lenka Bukovská pořádá tuto sobotu 15.6.2019 zájezd po trase Žďár nad Sázavou - po stopách Santiniho, kostel Zelená hora a skanzen Veselý kopec. Odjezd autobusu z Bořetic je v  6.00 hodin z autobusové zastávky, v 6.15 hodin z autobusového nádraží ve  Velkých Pavlovicích. Cena za autobus 300,-- Kč, vstupné si hradí každý sám. Přihlášky na telefonu 731286026 .

 

 

 

 

Táborníci z Kdousova pořádají ve čtvrtek 20. června 2019 sběr starého papíru. Svoz bude probíhat tradičním způsobem od 18:00 hodin. Pokud chcete přispět, nechte prosím papír řádně svázaný na viditelné místě před svým domem. Za organizátory děkuje Lenka Bukovská. Získané finanční prostředky budou použity na nákup ovoce na dětský tábor Kdousov.

 

 

 

 

Jednota Mikulov oznamuje, že zavádí do prodeje ACIDOMID FORTE, speciální krmivo pro prevenci kokcidiózy a průjmových onemocnění u králíků, drůbeže a ostatních zvířat v domácnosti. ACIDOMID FORTE vyniká nízkým dávkováním a vysokou účinností, lze ho také univerzálně použít pro všechna zvířata v domácnosti. ACIDOMID můžete již nyní zakoupit v místní prodejně Jednoty za cenu 99,--Kč. 

 

 

T-Mobil Olympijský běh - Velké Bílovice: Oznamujeme všem běžcům a milovníkům pohybových aktivit, že ve středu 19. 6. 2019 v 18:00 hod. odstartuje v areálu Křástelka mezi vinnými sklípky již počtvrté OLYMPIJSKÝ BĚH na trase 5 km. T.J. Sokol V. Bílovice jako jeden z 80 pořadatelů celostátní akce Českého olympijského výboru vyzývá všechny příznivce sportu, aby na vlastní kůži vyzkoušeli neopakovatelnou atmosféru závodu, kde i ti slabší sklidí vždy zasloužený aplaus a obdiv. Registrace online do 12. 6. 2019. Nezapomeňte se včas přihlásit, neboť se počet startovních balíčků bleskurychle uží. Výjimečně je možné se přihlásit na startu do 17:30 hodin. Webová prezentace běhu na * www.olympijskybeh.cz Přijďte si zaběhat a překonat sami sebe!  

 

 

Pan Jambor věnuje válendy firmy Blanář za odvoz informace ve sklepě č. 71, nebo na domě čp. 22 nebo na telefonu 602 752 550.

 

 

 

Závodní kuchyně společnosti Patria, a.s., Kobylí, přijmeme brigádníka, informace na tel: 606 630 659.

 

 

Firma IZO spol. s r.o. Bořetice přijme brigádníka do výroby předizolovaného potrubí. Nástup možný ihned. Benefit: stravenky v hodnotě 100,-- Kč na den. Schůzku je lépe předem dohodnout na telefonním čísle: 774 044 661 nebo e-mailem: sebestova@izo.cz

 

 

 

Firma Scott Automation a.s. hledá vhodného uchazeče na pozici Svářeč do provozovny v Bořeticích. V případě zájmu kontaktujte personální oddělní na  na tel. Čísle 606 789 320 nebo pošlete životopis na e-mail: s.kurkova@scottautoamtion.cz

 

 

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme brigádníky na letní sezonu pro prodejnu v Bořeticích. Práce je vhodná pro studenty, aktivní důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Hodinová mzda 115 Kč. Nástup možný dle domluvy. Více informací na telefonním čísle 725 941 438 nebo na prodejně.

 

 

 

 

Kdo má zájem o koupi motorového postřikovače zn. Oleomac a vlečku za auto zn Kempik 4, může se přihlásit na t. č. 607 238 544.

 

 

Obecní úřad Bořetice prosí občany o zapůjčení fotografií pořízených ze záplav, které byly v minulosti v naší obci. Děkujeme.

 

  

SBĚRNÝ DVŮR BOŘETICE UPOZORŇUJE, ŽE SBĚRNÝ DVŮR JE OTEVŘEN KAŽDOU STŘEDU OD 13:00 DO 18:00 HODIN a sobotu dopoledne od 7:00 do 12:00 hodin. 

 


Žádáme majitele sklepů, kterým byl vyměněn vodoměr ve sklepě, aby přišli zaplatit do kanceláře Obecního úřadu v Bořeticích.

 

 

 

Obec Krumvíř Vás zve na 31. ročník folklorního festivalu Hanáckého Slovácka Kraj beze stínu. Od 15. do 16. června se v národopisném areálu v Krumvíři představí dětské a dospělé taneční soubory, pěvecké sbory, cimbálové muziky a také dobré víno. Nebude chybět soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku. Hosty festivalu budou soubory z regionu Horňácko, cimbálová muzika Musica Folklorica a další. Více informací najdete na webových stránkách festivalu www.krajbezestinu.cz.

 

 

 

Letecko- modelářský klub Boleradice pořádá dne 16.6.2019 od 13.30 na letišti v Boleradicích 13. ročník letecké show "Létáme pro Vás". Kromě vystoupení modelářů z Čech, Moravy i Rakouska se můžete těšit na seskok parašutistů, skupinové létání ultralehkých letadel, vystoupení sportovních letadel, statická ukázka historických automobilů z USA.  Pro děti je připraven skákací hrad a další doprovodný program. Pivo a grilované klobásy samozřejmostí.