Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE ČTVRTEK 15. 8. 2019
 

Svátek slaví: HANA

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 15:15 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 50 Kč/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100,--Kč. 

 

 

OBEC BOŘETICE OZNAMUJE, ŽE VYBÍRÁ POPLATKY ZA POPELNICE - poplatek za 1 osobu od 6 let je 500,--Kč a poplatek za psa 100,--Kč za jednoho. Poplatky se vybírají pondělí, středa. ÚHRADU můžete provést přímo na účet obce Bořetice 5124651/0100, variabilní symbol číslo popisné. 

 

Pan MUDr. Diblík dětská ordinace Kobylí oznamuje, že od 15. 8. 2019 až do 23. 8.2019 včetně NEORDINUJE. Zastupuje dětská ambulance Rakvice. 

 

 

Pošta Bořetice oznamuje, že DNES ve čtvrtek 15. srpna 2019 bude mít otevřeno od 8:00 do 12:00 hodin a od 14:00 do 17:00 hodin. 

 

 

 

Oznamujeme občanům, že se ztratil pes malý knírač jménem Argo. Informace na telefonním čísle 739 617 629.

 

 

 

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Vedoucí prodejny ve Vrbici. Nástup je možný ihned. Více informací na tel. čísle 725 941 438.

 

 

 

 

 

Firma Elektro Zrůcký Kobylí,  upozorňuje občany na novou akci Proton, letáky najdete ve Vašich schránkách. Nabízí akční ceny celého sortimentu. K vybraným chladničkám dostanete malý dárek. Dále zde najdete mrazničky, sporáky, pračky, malé kuchyňské spotřebiče, televizory připravené na novou normu vysílání, setoboxy a další elektroniku ve slevě. Přijímá i telefonické objednávky, zboží přiveze až k vám domů. Informace na prodejně Elektro Zrůcký Kobylí,  telefon  519 431 181.

 

 

 

Upozorňujeme občany, že se opět po okolí začali pohybovat podomní prodejci energií, kteří navštěvují především starší občany. Dbejte prosím své bezpečnosti, nikomu neotvírejte, nikoho nevpouštějte do svých domovů a nikomu nic nepodepisujte.

 

 

 

Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany, že od 1. července 2019 se bude po obci pohybovat v nepravidelných intervalech hlídací agentura OP Security a bude dohlížet na dodržování pořádku v obci a to převážně na problematických místech. V případě potřeby je také můžete kontaktovat na t.č. 724 299 762.

 

Obecní úřad Bořetice prosí občany o zapůjčení fotografií pořízených ze záplav, které byly v minulosti v naší obci. Děkujeme.

 


Žádáme majitele sklepů, kterým byl vyměněn vodoměr ve sklepě, aby přišli zaplatit do kanceláře Obecního úřadu v Bořeticích.

 

 

 

Westfalia Metal Components v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy a hledá kolegy na pozici: Pracovník interní logistiky s VZV, která je vhodná i pro absolventy (praxe s VZV výhodou, ne podmínkou, zaučíme Vás) mzda 21 - 30.000,- Kč/měsíc.Těšit se na Vás bude tým ryze český a slovenských spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Nabízíme nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování i stravenky, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.

 

 

 

Prodejce nabízí švestky/kvas na prodej. Cena 14,00 czk včetně DPH. Pro více informací a objednávky volejte na 777 609 207.

 

 

 

Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně hledá vhodné uchazeče na pozice: Asistent operátora CNC laseru – Bořetice, Elektromechanik – montáž, servis, Operátor CNC obráběcího centra, NET vývojář industriální softwaru, Přípravář výroby, Vývojář softwaru, Zámečník – obsluha radiální vrtačky – Bořetice. Pokud Vás některá z nabídek zaujala, volejte na tel. 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: s.kurkova@scottautomation.cz

 

 

 

Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na divadelní představení Dívčí válka v podání divadla Františka Ringo Čecha, které se uskuteční v pátek 23. 8. v 19.00 hod. O den později, v sobotu 24. 8., se můžete těšit na již 7. ročník Vinohraní, které začíná v 15:30 hod. Přijďte si poslechnout skupiny Čechomor, Horkýže Slíže, Reflexy, Traktor, Waťák a Křídla!  

Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.

 

 

 

Elis Textile Care CZ s.r.o. se sídlem Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici „Operátor provozu – rohože“, práce vhodná pro muže. Nástup možný ihned. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti, firemní benefity. Více informací na tel.: 519 500 432, 725 666 173. Životopisy zasílejte na adresu: vojtech.potrecz@elis.com.

Elis Textile Care CZ s.r.o. se sídlem Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici „Operátorka skladu - šička“, práce vhodná pro ženy. Nástup možný ihned. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti, firemní benefity. Více informací na tel.: 725 666 173. Životopisy zasílejte na adresu: iva.sale@elis.com

 

 

Firma zaměřená na výrobu interiérových dveří a zárubní v Hustopečích příjme vyučené stolaře do výroby a montéry.  Praxe v oboru není podmínkou.  Nabízíme práci na hlavní i vedlejší pracovní poměr v jednosměnném provozu. Zájemci se mohou hlásit na tel.:  605 505 323 nebo na webu www.ibmont.cz.