Hlášení obecního rozhlasu

 

DNES JE ÚTERÝ 27.10.2020
 

Svátek slaví: ŠARLOTA, ZOJA, ZOE

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 18:00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.

 

Aktuální zpravodajství z obce a okolí

Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany, že výběr poplatků za svoz odpadu, za psa a pronájmy pozemků bude probíhat bezhotovostním převodem na účet Obce Bořetice. Podklady pro platbu budou sděleny po telefonické nebo emailové domluvě s pracovnicemi obecního úřadu. Platby v hotovosti jsou vybírány od 11. května 2020.

  

Obecní úřad Bořetice upozorňujeme občany, že od 12. října 2020  až do odvolání dochází ke změně úředních hodin. Úřední hodiny budou:

PO   od 9.00 hodin do 11.00 hodin a od 14.00 hodin do 17.00 hodin

ST    od 9.00 hodin do  11.00 hodin a od 14.00 hodin  do 17.00  hodin

Z důvodu mimořádných opatření upřednostňujeme elektronickou, písemnou nebo telefonickou komunikaci. Dále upozorňujeme, že  vstup do kanceláří obecního úřadu        je  možný pouze s rouškou či jiným zakrytím dýchacích cest dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví.

 

 

Obec Bořetice upozorňuje  občany, kteří ještě nezaplatili poplatek za PDO a za psa, aby tak učinili nejpozději do 13.11.2020. 

 

Knihovna Bořetice, knihovnice paní Lenka Grůzová oznamuje, že vzhledem k  nařízení vlády bude Knihovna Bořetice do 3.11.2020 uzavřena.

 

Pošta Bořetice oznamuje, že bude v úterý 27. října 2020 otevřeno ráno až od 9:00 hodin. 

 

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr bude ve středu 28.10.2020 otevřen v době od 13:00 do 17:00 hodin.

 

S okamžitou platností zakazujeme vstup na travnatou plochu hlavního hřiště TJ Sokol Bořetice. Upozorňujeme na nařízení vlády, že možnost sportování je maximálně v počtu 2 osob.

 

 

Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany, že započaly přípravné práce k budování čističky odpadních vod. Žádáme majitele pozemků v trati Tálky, kde bylo provedeno vytyčení středové osy příjezdové komunikace, aby od středové osy ve vzdálenosti 2,5 m na obě strany vyklidili pozemky. Jedná se o pozemky od domu čp. 512 Cvingráfovi směrem ke kolejím.

 

 

Upozorňujeme občany, že provozní doba Městského úřadu v Hustopečích je od pondělí 12.10.2020 následujicí: pondělí a středa 8:00 - 11:00 hod. a 15:00 - 17:00 hod.

 

 

Obecní úřad Bořetice upozorňuje zájemce, kteří měli podanou žádost o pronájem obecního bytu, aby svou žádost podali znovu do 30.11.2020 na formuláři, který je dostupný na webových stránkách obce.

 

 

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu upozorňuje veřejnost na možnost požádat o odložení platby daně, popřípadě její rozložení na splátky. Stačí podat vyplněnou žádost a zdůvodnit, proč o odklad nebo rozložení poplatník žádá. Tuto možnost mohou využít i poplatníci, kteří mají potíže při úhradě daně způsobené mimořádnými opatřeními přijatými v souvislosti s výskytem koronaviru.  https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/media-a-verejnost/tiskove-zpravy/tz-2020/financni-problemy-odklad-platby-dane-10938

 

S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ JSOU ZAKÁZÁNY VEŠKERÉ MÍČOVÉ HRY PŘED OBECNÍM ÚŘADEM A NA SÓLE.

 

Zemědělské družstvo Bořetice upozorňuje občany, že je zakázáno ukládání domovního a zahradního odpadu na pozemky družstva.

Metalšrot Tlumačov a.s., provozovna Kobylí 342, oznamuje, že v důsledku opatření vlády je v provozovně Kobylí od 22.10.2020 až do odvolání zakázán:                                                - prodej veškerého užitkového materiálu fyzickým osobám                                                      - veškerý výkup materiálu od fyzických osob.

 

Soukromá exotická zahrada v Přibicích  Vás zve na poslední letošní výprodej rostlin  se slevami 15 –  60 %, který se koná tuto středu 28. října 2020 od 9 do 12 hodin na adrese Přibice 422. Zahrada je plná mnoha druhů palem, olivovníků, plodících fíkovníků, banánovníků, citrusů,  juk, cypřišů , strelicíí, kaktusů a spousty dalších exotických rostlin. Najdete nás také na facebooku Exotická zahrada Přibice, kde máme mnoho fotografií.

 

Nabídky práce:

 

Autodoprava Bureš Velké Pavlovice přijme do pracovního poměru řidiče skupiny C pro tuzemskou dopravu a automechanika. Informace na tel. 602529437.

 

Společnost NORMA Czech v Hustopečích díky transferu výroby z Německa stále nabírá nové zaměstnance a brigádníky na pozice:

  • Operátory výroby
  • Seřizovač
  • Elektromechanik
  • Mechatronik
  • Techniky kvality

Zájemci, hlaste se na personálním oddělení společnosti na telefonním čísle: 519 440 344.Více informací na Facebooku.

 

 

Pro společnost Slunečná farma - Velké Bílovice se hledá účetní.                                        Bližší informace na tel.: 777 595 962

 

Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně a Bořeticích hledá vhodné uchazeče na pozice:

OBSLUHA CNC LASERU (Bořetice)

OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (Bořetice)

OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA (Podivín)

PROGRAMÁTOR PLC (Podivín/Brno)

NET VÝVOJÁŘ INDUSTRIÁLNÍHO SYSTÉMU (Podivín/Brno)

V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail:

s.kurkova@scottautomation.cz

 

Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice:

Operátor / Operátorka výroby (bez praxe, 3 směny)

Obsluha strojů  (s praxí i bez, 3 směny)

Pracovník / Pracovnice balení (bez praxe, 2 směny)

Obsluha mycího zařízení (bez praxe, 2 směny)

Soustruh (s praxí, brigáda dle Vašich časových možností nebo hlavní pracovní poměr)

Svařování CO2 (s praxí, svařovací průkaz výhodou, 3 směny)

Mzdová účetní/personalistka (s praxí, částečný úvazek)

Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí a široké portfolio benefitů. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

 

Společnost Puffins s.r.o. Velké Pavlovice, výrobce krmiv pro psy a kočky přijme do trvalého pracovního poměru ženu, případně muže na pozici obsluha balící linky. Dále hledáme pracovníka na pozici operátor výrobní linky, vyučeného v oboru strojní, zámečník, nebo elektro. Zájemci se mohou hlásit na tel. 724112681 nebo martin.horacek@puffins.cz

 

  • PNS H L E D Á SPOLEHLIVÉ DORUČOVATELE NOVIN: Jedná se o práci od pondělí do pátku v ranních hodinách na vedlejší pracovní poměr. Je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti nebo na mateřské dovolené, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Může ji vykonávat i osoba vedená na Úřadu práce. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro orientaci. Mzda: hodinová, proplacení cestovních nákladů. Bližší informace vám rádi poskytneme na: PNS a.s., divize Brno, Adela.kernova.sukupova@pns.cz, tel. 720 987 808
  • Prodejna COOP Jednota Bořetice přijme na poloviční úvazek prodavačku/pokladní, nástup možný ihned. Bližší informace získáte na prodejně. 

 

TJ SPORT Němčičky hledá nového kolegu na pozici údržbář sportovišť a budov včetně jejich vybavení a obsluha sportovních zařízení. Případné dotazy rádi zodpoví na telefonu 777555753 nebo 608434805. Životopis s informacemi o dosaženém vzdělání a praxi společně s kontaktními informacemi mohu zájemci poslat mailem na tj@sportnemcicky.cz případně doručit osobně či poštou.

 

Bezpečnostní a úklidová firma hledá na pracoviště Zdravotní záchranné služby Hustopeče, Brněnská 41 na úklid osobu zdravotně znevýhodněnou nebo invalidního důchodce. Pracovní úvaze je zkrácený, Po – NE od 8.00 do 12.00 hodin. Mzda: 96,30 Kč / hod., náborový příspěvek za přivedení OZP 10 200,- Kč, firemní tarif Vodafone. Nástup možný ihned. Kontakt pouze telefonicky na tel. číslo 723 612 506 nebo 800 99 11 88 nebo pište na e-mail: prace@forcorp.cz

 

Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně a Bořeticích hledá vhodné uchazeče na pozice: OBSLUHA CNC LASERU (Bořetice)                                                                                  OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (Bořetice)                                                                    OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA (Podivín)                                                                         V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: s.kurkova@scottautomation.cz

 

 

Společnost Westfalia Metal Components posiluje své týmy a v současné době hledá zaměstnance na pozice dílenský kontrolor, elektromechanik, operátor/ka výroby, skládač lisovací linky. Pro více informací kontaktujte personální oddělení na telefonním čísle 737 206 264.