
31. březen 2019 - Vítání nových občánků
V sobotu 6. dubna proběhla v Bořeticích poprvé, ale určitě ne naposledy akce Ukliďme Bořetice. I přes nepříznivé počasí se několik desítek našich občanů sešlo a udělalo velký kus práce. Děkujeme všem za účast a pomoc! Bohužel i přes to se ihned v neděli ráno se Bořetice probudily do velkého nepořádku. Zapálená popelnice, zničená zastávka u Mlýna a vysypaný kontejner na sklo byly nemilým překvapením.
Datum vložení:
1. 4. 2019 8:00
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2024 18:40
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2024 18:40
Více o aplikaci