Příručka pro nové občany Bořetic


 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OBECNÍM ÚŘADU

OBECNÍ ÚŘAD BOŘETICE, č.p. 39, 691 08  Bořetice.

Obecní úřad naleznete na hlavní silnici, úřad samotný se nachází v prvním patře. V přízemí se nachází sál kulturního domu, kde se konají plesy, školní akademie a jiné kulturní akce.

Kontakty na představitele obce a úřední hodiny úřadu naleznete zde.

Nestihli jste hlášení obecního rozhlasu? Denně je aktualizován a k nahlédnutí je zde.

   
   
 
   
   

ZDRAVOTNÍ DOSTUPNOST

V naší obci působí praktický lékař pro dospělé. Dětského lékaře, zubní a gynekologii najdete v sousedních Velkých Pavlovicích a Kobylí. Zároveň se zde nacházejí i lékarny. V Pavlovicích ordinuje také veterinář. Kontakty zde.

Nejbližší nemocnice a pohotovost jsou v Hustopečích a Břeclavi.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA

V obci se nachází mateřská škola a první stupeň základní školy. Veškeré informace a kontakty naleznete na jejich webu.

FIRMY A SLUŽBY V OBCI

Pohostinství, restaurace, kavárna, vinné sklepy a služby typu advokátní poradna, čalounictví či květinářství. Vše najdete v přehledném rejstříku.

KULTURA V OBCI

Kulturní život v Bořeticích je bohatý. Každý měsíc se u nás něco děje. Akce pořádané obcí či místními spolky najdete v kulturním kalendáři obce.

ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ

Baví vás rybaření, myslivost, fotbal, zpěv nebo byste se rádi přidali k místním dobrovolným hasičům? Žádný problém! Na tomto odkazu najdete kontakty nebo nás neváhejte oslovit na mailu webboretice@seznam.cz a rádi vám pomůžeme.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A BOŘETICKÉ LISTY

Facebookové stránky naleznete zde. V naší obci se čile swapuje, přidejte se do skupiny na facebooku.

Instagramové stránky obecboretice.

YouTube kanál s reportážemi z dění obce naleznete zde.

Archiv Bořetických listů, členy redakční rady či ceníky reklamy naleznete zde. Listy vychází třikrát ročně (před Velikonocemi, před hody a před Vánocemi). Termín dodání článků, fotografií, inzerce či pozvánek na akce bývá s dostatečným předstihem uveřejněn zde na webových stránkách v sekci Aktuality a na Facebooku obce.