Krizové SMS zprávy

Vážení spoluobčané,
Obecní úřad pro Vás ve spolupráci s Jihomoravským krajem připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu - posílání SMS zpráv na Váš mobilní telefon. Nepůjde ale vždy jen o krizové situace, SMS zprávy Vám budou přinášet i řadu dalších potřebných informací z běžného života naší obce.

Pokud máte zájem dostávat informace např. o hrozících povětrnostních vlivech (vichřice, přívalové deště, povodně, atd.), havarijních stavech v dodávkách elektrické energie, plynu, vody, o plánovaných přerušeních jejich dodávek, ale i řadu dalších důležitých informací, napište, prosím, SMS zprávu ve tvaru:

JMK mezera BORETICE mezera INFORMACE mezera ANO mezera PRIJMENI mezera JMENO hvězdička ULICE hvězdička CISLO POPISNE (můžete psát i malými písmeny; vše ale pište bez diakritiky).

Příklad SMS zprávy:
jmk boretice informace ano novak jan*boretice*1

Tuto zprávu odešlete z Vašeho mobilního telefonu na číslo 900 77 03. Cena této odeslané SMS zprávy je 3,- Kč (vč. DPH). Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste do seznamu odběratelů informací zařazeni. 
Zasláním SMS zprávy dáváte současně souhlas k tomu, aby Vám byly zasílány informace i od dalších subjektů zapojených do integrovaného záchranného systému, případně dalších subjektů jako např. elektrárenské, plynárenské, vodárenské společnosti.

Posílání SMS zpráv je pro Vás zcela dobrovolné, proto budete-li chtít kdykoliv ukončit odběr informací, pošlete, prosím, na číslo 900 77 03 SMS ve tvaru:
JMK mezera BORETICE mezera INFORMACE mezera NE
Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste ze seznamu odběratelů informací vyřazeni.

Chcete-li zjistit, jaký je stav Vašeho přihlášení k odběru informací, pošlete na číslo 900 77 03 SMS zprávu ve tvaru:
JMK mezera BORETICE mezera INFORMACE mezera STAV
Informace, které Vám budeme zasílat, jsou pro Vás bezplatné. Vy zaplatíte jen zaslání přihlašovací či odhlašovací SMS zprávy za 3,- Kč (vč. DPH).

Obec Bořetice Vám přeje jen samé dobré zprávy!

Partnerem projektu je Jihomoravská plynárenská, a. s.
Službu technicky zabezpečuje
KONZULTA Brno, a.s., Veveří 9, 602 00 Brno, horká linka 541 128 530, hotline@sms-operator.com.  
(Pro operátora Telefónica O2 je služba zajišťována ve spolupráci se společností Tanger computersystems, s. r. o.)

Podrobnosti o projektu najdete po kliknutí ZDE.