Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PÁTEK 19. SRPNA 2022

SVÁTEK SLAVÍ:  Ludvík

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 • Policie České republiky důrazně upozorňuje všechny občany, aby dbali zvýšené opatrnosti při poskytování svých osobních a platebních údajů na sociálních sítích a prostřednictvím e-mailu. V této souvislosti doporučujeme nikdy nikomu bezmyšlenkovitě nezasílat údaje o svých platebních kartách, nesdělovat nikomu bezpečnostní či autorizační kódy, které obdržíte a také nikomu nezasílat kopie občanských průkazů a platebních karet, a to ani v případě, že by Vás o to žádala osoba, kterou máte na sociálních sítích v přátelích, neboť by se mohlo jednat o napadený profil tohoto uživatele, s cílem vylákat z Vás údaje, které mohou být následně zneužity.

 

 • MUDr. Kos, ordinace Velké Pavlovice, oznamuje, že ve čtvrtek 18.8.2022 a v  pátek  19.8.2022 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Hučíková ve Velkých Pavlovicích.

 

 • Ordinace Bořetice, paní MUDr. Barnášová oznamuje, že v pátek 19.8.2022 nebude ordinovat (sestra v ordinaci bude přítomna) . Zastupuje MUDr. Debef v Kobylí.

 • Dětská ambulance Kobylí MUDr. Diblík oznamuje, že v pátek 19. srpna 2022 neordinuje. Zastupuje MUDr. Herzánová v Rakvicích.

 

 • OBEC BOŘETICE OZNAMUJE, ŽE POPLATKY ZA POPELNICE A ZA PSA NA ROK 2022 MŮŽETE HRADIT  NA ÚČET OBCE BOŘETICE U KOMERČNÍ BANKY 5124651/0100, VARIABILNÍ SYMBOL ČÍSLO DOMU. POPLATEK JE 700,--Kč za 1 osobu a 100,--Kč za 1 psa. Dále vybíráme poplatek z pobytu za rok 2021. Všechny poplatky jsou splatné 30.4.2022. V PONDĚLÍ  A VE STŘEDU MŮŽETE ZAPLATIT V HOTOVOSTI V KANCELÁŘI OBECNÍHO ÚŘADU OD 7 HODIN DO 11 HODIN A OD 12 DO 17 HODIN.

 

 • Upozorňujeme občany, že je přísný zákaz ukládání jakéhokoliv materiálu na skládku zeminy ve „Žlebech“, skládka je monitorována fotopastí.
   

 • Policie České republiky upozorňuje všechny občany, aby vždy dbali na řádné zabezpečení svých jízdních kol před jejich odcizením, a to nejen v noční době, ale i přes den. V této souvislosti upozorňujeme, že ponecháním kola na nosiči jízdních kol, který je upevněn k vozidlu, je nedostačující ochranou před odcizením. Zlodějům postačuje opravdu velmi krátký čas na to, aby využili příležitosti a jízdní kolo odcizili. Policie v posledních dnech eviduje několik takovýchto případů. Současně žádáme všechny poskytovatele ubytovacích služeb, aby dbali na řádné poučení ubytovaných o ukládání jízdních kol v zabezpečených prostorech penzionů.

 

 • Vak, Břeclav, a.s., upozorňují občany, že v době od 30.6.2022 do 30.9.2022 bude omezen odběr pitné vody.  Zakazuje se používat pitnou vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu zejména k zalévání zeleně, mytí automobilů,  a napouštění bazénů. Vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu lze užívat pouze pro osobní potřebu k pitným a hygienických účelům. Pokud by byl nutný větší odběr vody (např. napouštění bazénu) v době omezení, je možné využít službu společnosti Vak Břeclav, a.s. dovoz vody cisternou. Tuto službu je možné objednat u pana Jordánka, t.č. 519 304 680, email: jordanek@vak-bv.cz.

 

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 

 • S okamžitou platností jsou zakázány veškeré míčové hry před obecním úřadem a na sóle.

 

 • Upozorňujeme všechny majitelé DRONŮ, že je přísné porušování pravidel létat z drony nad obytnou zónou.

 

 •  Obecní úřad Bořetice upozorňuje na množící se krádeže majetku. Dávejte si prosím pozor.

 

 • Obec Bořetice upozorňuje, že stání automobilů na chodnících je zakázáno. Dále upozorňujeme zejm. poskytovatele ubytovacích služeb a krátkodobě ubytované na povinnost dodržování nočního klidu, a to v době  od 22.00 do 6.00 hodin. V případě porušení může být přivolána Policie ČR.

 

 • Oznamujeme občanům v ulici "Humna u Jednoty", že od 26.7.2022 začnou v Ulici u Jednoty ze strany od Vrbice práce spojené s opravou komunikace. Při provádění prací dojde k částečnému omezení vjezdu k nemovitostem. Děkujeme za pochopení.

 

 • Upozorňujeme občany, že v pondělí 15.8.2022 bude zahájena oprava komunikace (u obecního úřadu). Při těchto opravách nebude umožněn stálý příjezd k rodinným domům  a přilehlým pozemkům automobilem. Děkujeme za pochopení. 

 

 • Obec Bořetice žádá občany, aby papír, který nechávají před svými domy k odvozu, byl řádně svázán děkujeme. Pokud papír svázán nebude, odvezen nebude. 

 

 

 • Táborníci z Kdousova pořádají v pondĕlí 22.8.2022 sbĕr starého papíru. Svoz bude probíhat tradičním způsobem od 16.00 hodin. Pokud chcete přispĕt nechte, prosím, starý papír řádně svázaný na viditelném místĕ před svým domem. Za táborníky dĕkuje paní Lenka Bukovská.
 •  
 • Družstva TJ Sokol Bořetice, oddílu kopané sehrají o víkendu tyto utkání:

  Muži:          Sobota 20.8.2022 ve 14:30 hodin  v Hlohovci

  Dorost:      Neděle 21.8.2022 ve 13:00 hodin v Bořeticích proti Lednici

  Mladší žáci: Neděle 21.8.2022 v 10:00 hod v Bořeticích  proti Valticím

   

   

 

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ: 

 

Atrima spol. s r.o. přijme pracovníka na pracovní pozici "Operátor ohraňovacího lisu", práce vhodná pro muže. Nástup dle dohody, práce na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Více informací na t. č. 724317900. Životopisy zasílejte na adresu zloch@atrima.cz

 

 

Základní škola a Mateřská škola Brumovice přijme do pracovního poměru od 1.září 2022 vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu volejte na tel. číslo 777 587 915 nebo přijďte přímo do budovy základní školy.

 

 

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP hlavní účetní, plat 40-50 000,-Kč. Nástup možný ihned  tel. 724 210 434.

 

- Autodoprava Bureš Velké Pavlovice přijme zaměstnance na pracovní pozici Fakturant/Fakturantka se specializací v dopravě. Nástup možný od 1.9.2022. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu jaroslav@vinarskepotreby-bures.cz nebo na telefonním čísle 602 529 437. 


 

-              - Hotel Kraví hora v Bořeticích hledá někoho šikovného na pozici recepční wellness/pokojská.

           Nástup možný ihned. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na reditel@kravihora.cz nebo volejte na tel. číslo 724 558 277.

 

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. -  prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka – prodavače pro tuto prodejnu.

Požadujeme:

 • Znalost stavebních materiálů
 • Příjemné vystupování
 • Znalost práce na PC
 • Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
 • Praxe ve skladovém hospodářství výhodou

Nabízíme:

 • Práci v přátelském pracovním kolektivu
 • Stravenky
 • Zázemí moderního pracoviště
 • Občerstvení na pracovišti

V případě zájmu pošlete životopis na boretice@stavebniny-vajbar.cz

nebo volejte na číslo +420 519 430 108.

 

Elis Textil Servis s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme pracovníky na pracovní pozici „Operátor – rohože“, práce vhodná pro muže.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti.

Více informací na tel.: +420 606 054 595. Životopisy zasílejte na adresu: cz.info@elis.com.

 

 

 

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu mezinárodní společnost Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě - s praxí i bez:

 • Operátor / Operátorka výroby, Manipulace (VZV), Svařování ruční CO2 nebo robotické (i bez průkazu)
 • Specialist(k)a zákaznického servisu s angličtinou nebo němčinou

Čeká Vás přátelské a moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň. Nabízí náborový příspěvek až 30.000,- Kč, široké portfolio benefitů, zaškolení samozřejmostí. Více informací: na Facebooku, na e-mailové adrese wcz-kariera@westfalia-mh.com, nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.