Bořetické listy

Obec Bořetice vydává místní informační zpravodaj pod názvem BOŘETICKÉ LISTY, který vychází třikrát do roka u příležitosti největších svátků (Velikonoce, hody, Vánoce).

REDAKČNÍ RADA BOŘETICKÝCH LISTŮ

František PETRÁSEK
Ing. Lenka BUKOVSKÁ
Mgr. Ivana MACHAČOVÁ
Lenka GRŮZOVÁ
Václav PETRÁSEK
Ing. Jiří Michna
Ing. Lucie Dufková, DiS.

Bc. Klára Otáhalová

CENÍK ZA REKLAMU ZVEŘEJNĚNOU V BOŘETICKÝCH LISTECH

  • Reklama zabírající celou stranu A4 cena 2 000 Kč + DPH 21 %
  • Reklama zabírající polovinu strany A4 cena 1 000 Kč + DPH 21 %
  • Reklama zabírající čtvrtinu strany A4 cena 500 Kč + DPH 21 %
  • Reklama zabírající osminu strany A4 cena 300 Kč + DPH 21 %

Ceny jsou za zveřejnění v jednom čísle Bořetických listů. Inzerci si prosím sjednávejte u pracovnic Obecního úřadu v Bořeticích, na těchto kontaktech.

Při ročním předplatném bude poskytována sleva 20 %.


Příspěvky, fotografie a náměty prosím zasílejte na e-mail: webboretice@seznam.cz

Pokud nejste místní a máte zájem o pravidelné zasílání BOŘETICKÝCH LISTŮ přímo na Vaši adresu, sdělte ji pracovnicím Obecního úřadu Bořetice, bližší kontakty najdete ZDE.

Adresa pak bude zařazena do naší databázeBOŘETICKÉ LISTY Vám budou po každém novém vydání automaticky doručovány. Těšíme se na Váš zájem!

 

BOŘETICKÉ LISTY ke stažení ve formátu PDF:

Aktuální vydání

Starší vydání

Obec Bořetice přihlásila v červnu 2018 Bořetické listy do 7. ročníku celorepublikové soutěže „O nejlepší obecní a městský zpravodaj 2017“, kterou vyhlašuje Katedra politologie a evropských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Civipolis o.p.s., Unives.eu, Angelus Aureus o.p.s. a Sdružení místních samospráv ČR u příležitosti svátku slovanských věrozvěstů a již tradičních „Dnů dobré vůle“ na Velehradě.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 296 zpravodajů měst a obcí z celé České republiky. Porota se skládala ze zástupců vyhlašovatelů a profesionálních novinářů, kteří hodnotili zpravodaje po stránce nejen obsahové, ale také grafické. Vyhlášení výsledků proběhlo dne 4. 7. 2018 na Obecním úřadě na Velehradě. Bořetické listy v kategorii „Obecní zpravodaj“ obsadily první místo před Psárským zpravodajem a Magazínem ze života obce Hvozdná.