Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PÁTEK 16. 2. 2018
 

Svátek slaví: LJUBA
 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 15:15 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 50 Kč/hlášení.
 

 

 

RYBÁŘSKÝ SPOLEK RAKVICE OZNAMUJE, ŽE BUDE TUTO NEDĚLI 18. 2. 2018 v době od 12:30 hodin do 14:00 hodin prodávat v POHOSTINSTVÍ U LINHŮ V BOŘETICÍCH RYBÁŘSKÉ POVOLENKY. 

 

 

Prodejna masa a uzenin Patria Kobylí, a.s. nabízí v akci vepřový bok b.k. 99 Kč/kg, uzený v. bok b.k. 135 Kč/kg.

Dále nabízí čerstvé jitrnice, jelita a ovarovou polévku vlastní výroby.

 

 

 

 

Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic, provádí pravidelné roční kontroly a čištění komínů, revize spalinových cest ke kolaudaci a povinné revize kotlů Atmos, OPOP a krbů s teplovodním výměníkem BEF Home. Dále provádí vložkování komínů, frézování zadehtovaných komínů a montáž nerezových komínů  včetně revize. Dále staví krbové obestavby dle platných norem včetně protokolu ke kolaudaci. Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz

 

Firma POPP z Velkých Bílovic přijme nové zaměstnance do výroby.
V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ.

 

 

 

 

Oznamujeme, že se našly tři sady malých klíčů po třech v bílé krabičce. Bližší informace na obecním úřadě. 

 

 

OBEC BOŘETICE OZNAMUJE OBČANŮM, ŽE POPLATKY ZA SVOZ ODPADU A PSA SE BUDOU PLATIT AŽ OD STŘEDY 28. BŘEZNA 2018. ÚHRADY NEPROVÁDĚJTE DŘÍVE PŘED TÍMTO TERMÍNEM. NENÍ ZNÁMA VÝŠE POPLATKU. DĚKUJEME. 

 

 

MADEKOP, spol. s r.o. Vrbice přijme do stálého pracovního poměru muže i ženy do výroby zastřešení bazénů.Bližší informace poskytneme  osobně nebo na tel.č. 606 70 58 90, 519 430 328

 

 

OZNAMUJEME OBČANŮM, že se hledá v Bořeticích pronájem garáže nebo garážového stání. Prosím nabídněte na tel. číslo: 775 199 058. 

 Oznamujeme občanům, že vánoční stromky mohou odevzdat na sběrném dvoře.
 

 

Pan MUDr. Diblík oznamuje, že od 2. ledna 2018 bude dětská ordinace z Velkých Pavlovic přesunuta do dětské ordinace v Kobylí vedle lékárny. Informace na t.č. 519 431 236 dopoledne nebo t.č. 603 213 853 kdykoliv.


 

Krojovaná chasa oznamuje, že si můžete objednat DVD z letošních hodů. Na stránkách obce je vyvěšený formulář pro objednání. Cena DVD je 100 Kč. 

 

 


Žádáme majitele sklepů, kterým byl vyměněn vodoměr ve sklepě, aby přišli zaplatit do kanceláře Obecního úřadu v Bořeticích.