Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE ČTVRTEK 27. ČERVENCE 2017
 

SVÁTEK SLAVÍ: VĚROSLAV 
 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 15:15 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 50 Kč/hlášení.

 

Dětská ambulance Velké Pavlovice, pan MUDr. Diblík oznamuje, že bude v pátek 28. července 2017 ordinovat pouze v době od 7:00 do 10:00 hodin.
 

 

Lékárna Kobylí oznamuje, že má v pátek 28. června 2017 zavřeno.
 

 

BOŘECKÁ CHASA OZNAMUJE, že tancování je od 20:00 hodin NA SÓLE. Dále oznamujeme, že tancování pro děti bude tento týden výjimečně DNES ve čtvrtek 27. července 2017 od 19:00 hodin na sóle u kulturního domu.

 

TJ Sokol Bořetice zve fanoušky na přátelské utkání mužů proti Slavoji Podivín. Utkání se uskuteční v neděli 30.7.2017 v 17:00 hodin na domácím hřišti.

 

Vinařství Baraque Vás zve do nově otevřené Vinné galerie ve Velkých Pavlovicích, nedaleko rozhledny Slunečná. Otevřeno je od úterý do čtvrtka od 16:00 do 19:00 hodin, v pátek od 16:00 hodin do 21:00 hodin, v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Přijďte ochutnat naše víno, dát si kávu, případně i nebezpečně dobré dezerty od Chocolanýže Jitka Herůfková. Těšíme se na Vás!
 

 

Vodovody a kanalizace, a.s., oznamují občanům, že od pondělí 31. července do pátku 4. srpna 2017 včetně, tj. celý příští týden, budou probíhat odečty vodoměrů. V případě, že nebudete doma, vyvěste lístek se stavem a číslem vodoměru na viditelném místě na vašem domě.
 

 

KDO si zapůjčil bez dovolení ze vnitřku sklepa 4m hliníkový žebřík z VINCKOVA NÁMĚSTÍ: Prosíme o vrácení bližší informace na obecním úřadě. 
 

 

V neděli 23. července 2017 se při závodech modelů letadel  na letišti v Bořeticích ztratil model. Prosíme případného nálezce modelu letadla, aby jej vrátil na Obecní úřad Bořetice. Nálezce čeká odměna ve výši 3 000,-- Kč.
 

 

Farnost Bořetice Vás srdečně zve na tradiční pouť ke sv. Anně, která se koná tuto neděli, 30. 7. 2017 v 10:00 hodin v parku u kostela. Hlavním celebrantem je kanovník Královské stoliční kapituly sv. Petra a Pavla v Brně Václav Slouk.
 

 Kdo z občanů ztratil cyklistickou helmu ať se přihlásí na obecním úřadě. 
 

Hotel Kraví Hora v Bořeticích příjme do svého týmu kolegyni/ kolegu na pozici POMOCNÁ KUCHAŘKA /KUCHAŘ. Práce na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně. Nástup možný ihned. Náplň práce: mytí nádobí, příprava zeleniny, pomoc při přípravě jídel. Podmínky spolupráce – osobní jednání. tel.: 724 558 277. Zasílání životopisu na reditel@kravihora.cz. 

Žádáme majitele sklepů, kterým byl vyměněn vodoměr ve sklepě, aby přišli zaplatit do kanceláře Obecního úřadu v Bořeticích.
 

Firma Elektro Zrůcký Kobylí, upozorňuje občany na akci Proton. Najdete zde akční ceny celého sortimentu elektro. Při nákupu chladničky či mrazničky dostanete od nás dárek. Dále nabízíme výrazné slevy na pračky, sušičky na prádlo, vysavače a další domácí spotřebiče. Nakoupíte i televizory připravené na novou normu a další elektroniku v akčních cenách. Vše i na splátky, bez počáteční hotovosti! Informace na prodejně Elektro Zrůcký Kobylí, telefon 519 431 181.

 

Smuteční relace:

Pozůstalá rodina oznamuje občanům, že zemřela ve věku 87 let paní Zdeňka Jakubcová. Rozloučení s drahou zesnulou proběhne v úzkém rodinném kruhu v kostele sv. Anny v Bořeticích.