Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PONDĚLÍ 15. ŘÍJNA 2018
 

Svátek slaví: TEREZA/TEREZIE  

 

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice - standardní  hlášení – v pracovní dny v 9:15 hodin a v 15:15 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 50 Kč/hlášení.
 

 

 

E.ON ČR oznamuje občanům, že ve středu 17. října 2018 bude vypnuta elektrická energie v době od 8:00 do 15:00 hodin v části obce: ulice k Vrbici obě strany, ulice u Járku, Humna u autobusové zastávky obě strany, ulice od křižovatky na Multni  až k vlakovému nádraží obě strany, ulice kolem nádraží, ulice Hlavní obě strany, ulice Tálky od budovy ZŠ obě strany, ulice Školní od zdravotního střediska ke škole obě strany, ulice Jerycho obě strany, ulice Tálky u kostela od čp. 541 do čp. 507 a čp. 76.

 

Táborníci z Kdousova pořádají podzimní sběr starého papíru a to ve čtvrtek 18.10 .2018. Svoz bude probíhat od 17.00 hodin tradičním způsobem. Pokud chcete přispět, nechte prosím starý papír na viditelném místě před svým domem. Za organizátory děkuje Lenka Bukovská.

 

 

 

 

Soukromý prodejce ze Sudoměřic bude zítra v úterý 16. října 2018 od 8:00 do 8:20 hodin prodávat na parkovišti u pošty: uz.bok,uz.maso a jiné uzeniny. Dále bude prodávat čerstvě bourané maso.

 

 

 

 

MUDr. Barnášová oznamuje, že ve středu 17. října 2018 bude ordinovat pouze do 10:00 hodin z důvodu přerušení dodávky elektrické energie.

 

 

 

 

Paní Dana Švástová oznamuje, že přijímá objednávky na kytice lesní, květové, věnce a věnečky k PAMÁTCE ZESNULÝCH. 

 

 

 

 

Pojízdná prodejna Jatka Borkovany oznamuje, že bude po celý měsíc říjen 2018 pravidelně každou středu vždy od 11:15 hodin na parkovišti u pošty chlazené vepřové a hovězí maso z českých chovů. Dále prodává uzenářské výrobky vlastní výroby i jitrnice, jelita, tlačenku a uzená masa. 

 

 

 

 

Ordinace Velké Pavlovice, paní MUDr. Hučíková, oznamuje, že od 15. října 2018 do 19. října včetně neordinuje. Zastupuje MUDr. Kos ve Velký Pavlovicích.

 

 

   

 

 

Ordinace Bořetice, MUDr. Barnášová oznamuje, že započala s očkováním proti chřipce.

 

 

 

 

Pizzerie Al Capone Bořetice oznamuje, že na přání svých zákazníků a vinařů budou mít otevřeno i po celý měsíc říjen. Těší se na Vaši návštěvu.

 

 

 

 

Zemědělské družstvo Bořetice žádájí občany a vinaře, aby nesypali matoliny a střapiny na zemědělskou půdu, je na to určen kontejner. Děkujeme.


 

 

Pojízdná prodejna Jatka Borkovany oznamuje, že bude po celý měsíc říjen 2018 pravidelně každou středu vždy od 11:15 hodin na parkovišti u pošty chlazené vepřové a hovězí maso z českých chovů. Dále prodává uzenářské výrobky vlastní výroby i jitrnice, jelita, tlačenku a uzená masa. 

 

 

OBECNÍ ÚŘAD BOŘETICE upozorňuje občany a vinaře na obecně závaznou vyhlášku č. 4/2012 o regulaci hlučných činností spočívajících v provozu plynových a jiných zvukových zařízení pro plašení špačků ve vinicích. Kde mimo jiné stojí: zařízení pro rušení špačků je v době od 20:00 hodin do 6:00 hodin ZAKÁZÁNO. 

 

 

 

Kravihorští vinaři žádají vlastníky sklepů a ubytovatele ve sklepech pod Kraví horou, aby po dobu vinobraní své návštěvníky s auty odkazovali na záchytné parkoviště a všichni dodržovali zásadu „jeden sklep, jedno auto“ Děkují vinaři.

 

 

 

Obec Bořetice upozorňuje návštěvníky dětského hřiště u bytovek „u járku“, že z důvodu porušování nočního klidu a častých návštěv nepřizpůsobilých návštěvníků  z řad naší mládeže bude hřiště zamykáno. Provozní doba bude od 8:00 do 21:00 hodin denně včetně sobot a nedělí.

 

 

 


Žádáme majitele sklepů, kterým byl vyměněn vodoměr ve sklepě, aby přišli zaplatit do kanceláře Obecního úřadu v Bořeticích.