Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PÁTEK 2. PROSINCE 2022: 

 

SVÁTEK SLAVÍ: BLANKA

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 

 • MUDr. Hučíková ordinace Velké Pavlovice oznamuje svým pacientům, že zahájila očkování proti chřipce. Očkovat se mohou všichni, kteří mají zájem a to v době od 11:00 - 12:00 hodin každý pracovní den. 

 

 • MUDr. Debef, ordinace Kobylí, oznamuje, že zahájil očkování proti COVIDU. Zájemci se mohou hlásit na t.č. 519 431 129.

 

 • Upozorňuje majitele psů, že dle platné vyhlášky je zákaz volného pohybu psů po obci. V případě porušení zákazu se vystavujete uložení pokuty. Dále majitele žádáme, aby si po svých mazlíčcích uklízeli.

 

 • MUDr. Barnášová ordinace Bořetice oznamuje, že probíhá očkování proti chřipce a Covidu. Je nutno se dopředu telefonicky objednat nejlépe kolem 11 hodiny.

 

 • Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany a majitele nemovitostí, že je přísně zakázáno se připojovat k nově vybudované splaškové kanalizaci. Termín a postup pro zahájení připojení bude včas oznámen.

 

 • OBEC BOŘETICE OZNAMUJE OBČANŮM, ŽE SE BLÍŽÍ KONEC ROKU, PROSÍME ZKONTROLUJTE SI VAŠE PLATBY NAPŘÍKLAD ZA POPELNICE, ZA PSA, ZA VODU VE SKLEPĚ, POPLATEK Z UBYTOVACÍ KAPACITY, POPLATEK Z HROBOVÉHO MÍSTA. NEJSTE SI VĚDOM, ZDA NĚCO DLUŽÍTE, ZAVOLEJTE NÁM A MY VÁM TO ŘEKNEME. DŘÍVE NEŽ ZAČNEME POSÍLAT UPOMÍNKOVÉ DOPISY. ZA SPOLUPRÁCI VÁM TÍMTO DĚKUJEME. 

 

 • Firma Počítače Bedřich, Velké Pavlovice, nabízí vánoční slevy na akční produkty elektroniky. Více informací naleznete v letáku, který obdržela vaše domácnost nebo na webových stránkách www.computer-bedrich.cz Možnost zakoupení zboží na kamenné prodejně Brněnská 7, Velké Pavlovice nebo na e-shopudopravou až k Vám domů.

 

 • Svítidla Elektro Velké Pavlovice, paní Cendelínová, Sokolská 4/2, oznamuje velký výprodej zboží se slevou až 50%. Otevřeno je každý den od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin.

 

 • Upozorňujeme opět občany v ulici "Humna u Jednoty", že do kontejnerů patří pouze listí. V žádném případě se do kontejnerů nesmí ukládat domácí odpad a odpad ze zahrad. V případě, že toto nebude dodržováno, kontejnery budou odvezeny.

 

 • Vinařské a zahrádkářské potřeby LIPERA, Velké Bílovice, oznamují, že prodávají vánoční stromky. Otevřeno každý všední den od 8:00  do 17:30 hodin  a v sobotu od 8:00 do 11:30 hodin.

 

 • Levná móda pro dospělé Velké Pavlovice, paní Svrčková oznamuje, že od 21.11.2022 probíhá totální výprodej. Cena za kus 30,-- Kč.

 

 • Pan Libor Svoboda pořádá pro místní občany speciální 5 týdenní kurz angličtiny. Kurz je vhodný pro začátečníky a věčné začátečníky. Kurz je zaměřený na výuku jazyka funkční zrychlenou metodou „ANEB naučte se za několik týdnů to, co se Vám nepodařilo naučit se za několik let ve škole“ Bližší informace získáte na emailu info@liborsvoboda.cz.

 

 • Firma:  Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve ČTVRTEK dne 8.12.2022

  -cena za kontrolu a čištění komínu je 450,-- Kč

  -cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450,-- Kč

  -cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950,-- Kč

  Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

 

 • Čerpací stanice Shell v Bořeticích slaví 30 let. Přijeďte natankovat 30l paliva a získáte kávu v hodnotě až 75 Kč zdarma. Akce platí do konce tohoto roku.

 

 • Společnost Dřevo Habrovany nabízí k prodeji suché štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo - v délce polínek 33 a 50 cm. Doprava zajištěna až k Vám domů.
  Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

 

 • Vážení milí občané, Centrum 3G Bořetice má otevřeno pondělí až pátek od 15:00 do 17:00 hodin. Přijďte si popovídat u kávy, čaje, dveře jsou vám otevřeny. Pondělky věnujeme nejen starším dětem, ve čtvrtek karetním a deskovým hrám nejen pro seniory. 
  V PÁTEK 2. 12. 2022 JE OTEVŘENO AŽ OD 17 HODIN A TO PŘEDVÁNOČNÍM VYSTOUPENÍM TALENTOVANÝCH HOCHŮ Z ČEJKOVIC. VSTUPNÉ JE 50,--Kč.

  Přijďte na tyto krásné předvánoční akce.  Připravujeme se také na jarmark, který se koná tuto sobotu 3.12.2022 a centrum bude otevřeno od 11 hodin.  

 • Farnost Bořetice srdečně zve všechny děti s rodiči na setkání s Mikulášem v neděli 4. prosince v 15 hodin v kostele v Bořeticích.

 • Milé slečny, dámy máte zájem o nové gelové nehty nebo jejich úpravu a nechcete jet mimo Bořetice, pak neváhejte a objednejte se na telefonním čísle 776 482 796. 

 • Doktor Kos ordinace Velké Pavlovice oznamuje, že bude očkovat na Covid, každý čtvrtek od 11:00 hodin, bez objednání.

 • MUDr. Barnášová ordinace Bořetice oznamuje, že v pátek 2.12.2022 nebude ordinovat. V ordinaci bude přítomna sestra do 10hodin. Zastupuje MUDr. Debef.

 • ZUŠ Velké Pavlovice Vás srdečně zve na Benefiční koncert pro Domácí hospic Girasole, který se koná v pátek 9. prosince 2022 v 18:00 hodin v HOTELU LOTRINSKÝ, VELKÉ PAVLOVICE. Celý výtěžek z tohoto koncertu bude věnován na provoz Domácího hospice Girasole Hustopeče. 

 • Vážení občané, obec Bořetice ve spolupráci s kulturní komisí a místními zájmovými sdruženími v obci pořádají tuto sobotu 3. prosince 2022 vánoční jarmark. Začátek od 13 hodin na sóle u kulturního domu. Bohatý kulturní program, stánky s občerstvením a stánky s různými rukodělnými výrobky jsou pro vás připraveny. Pro děti bude v kulturním domě od 13 hodin otevřena vánoční dílnička. V předsálí kulturního domu si můžete prohlédnout výstavku výtvarných prací našich nejmenších dětí. Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás. 

 

 

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ:

Elis Textil Servis s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici řidiče. Nástup možný ihned. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr. Životopisy zasílejte na adresu: petr.rozsypal@elis.com.