Hlášení obecního rozhlasu

 

DNES JE ÚTERÝ 30. LISTOPADU 2021

SVÁTEK SLAVÍ: ONDŘEJ

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany, že od pondělí 15. února 2021 jsou již pravidelné úřední hodiny. Úřední hodiny jsou:

PO   od 7.00 hodin do 11.00 hodin a od 12.00 hodin do 17.00 hodin

ST    od 7.00 hodin do 11.00 hodin a od 12.00 hodin  do 18.00  hodin

Upozorňujeme, že  vstup do kanceláří obecního úřadu  je  možný pouze s respirátorem dle opatření Ministerstva zdravotnictví.

 

 • Obec Bořetice upozorňuje, že od dnešního dne je uzavřena ulice „Pode dvorem“ směrem na Němčičky. Objízdná trasa vede přes „Chalůpky“.

 • Od pondělí 15.11.2021 budou pokračovat výkopové práce na stoce BF výtlak – v ulici směrem na Vrbici od křižovatky pravá strana od čp. 556 Hradských po číslo čp. 38 Mainclovi. Musí se vykopat delší vzdálenost v kuse bez možnosti okamžitého zásypu rýhy z důvodu pokládky kabelu, který musí být položen vcelku. Bude tedy proveden otevřený výkop, který bude oplocený, nebude umožněn přístup vjezdů k jednotlivým domům. Prosíme, abyste parkovali vaše automobilu mimo vyhrazený prostor pro výkop. Práce na daném úseku budou trvat cca 2 pracovní týdny. V této etapě se omezení do vjezdů dotkne těchto nemovitostí číslo popisné 38, 29, 30, pozemek p.č.4919, 245, 33 a 556. Děkujeme za pochopení.
 • Obecní úřad Bořetice oznamuje, že bude ve středu 1. prosince 2021 z technických úřadovat až od 12 hodin.

 • MUDr. Hučíková, ordinace Velké Pavlovice, oznamuje, že bude očkovat proti covid-19 od úterý 30. listopadu vždy od 12 do 14 hodin. Zájemci o očkování se musí dopředu nahlásit v ordinaci na tel. 519 428 446.

 • Farnost Bořetice zve všechny děti na setkání se sv. Mikulášem. Mikulášská nadílka se uskuteční před farou v parku v neděli 5.12. ve 14.30 hodin.

 • Obec Bořetice prosí občany, kterým budou opravovány vjezdy a chodníky před jejích domem, aby pokud nebude oprava provedena řádně, nápravu pokud možno řešili se zhotovitelem ihned na místě, popř. kontaktovali technický dozor investora na t.č. 773 789 344, 602 514 803 nebo kontaktovali obecní úřad. Děkujeme

 • Na obecním úřadě můžete zakoupit novou knihu Slovácko sa nenudí! Cena 299,- Kč.

 • Upozorňujeme občany, že poplatky za svoz odpadu a za psa jsou již po splatnosti. Kdo nemá poplatky uhrazeny, ať tak neprodleně učiní. Předejde tak následnému penále a vymáhání. Podklady pro bezhotovostní platbu budou sděleny po telefonické nebo e-mailové domluvě pracovnicemi obecního úřadu. Platby v hotovosti jsou určeny zejména seniorům a občanům, kteří nemají bankovní účet.  Dále vybíráme poplatek za pronájem hrobového místa. Je potřeba se dostavit do kanceláře obecního úřadu k sepsání nové nájemní smlouvy a znát číslo hrobového místa. V pondělí v době od 7:00 do 11:00 a od 12:00 do 17:00 hodin nebo ve středu v době od 7:00 do 11:00 a od 12:00 do 18:00 hodin.

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 • MUDr. Debef, ordinace Kobylí oznamuje, že ve druhé polovině listopadu zahájí očkování proti chřipce. Chřipky se obvykle začnou vyskytovat až ve druhé polovině ledna. Vakcíny začnou působit do 14 dnů a jsou účinné nejvýše na ½ roku – dřívější aplikace tedy nepokryje jarní chřipky.

 • S okamžitou platností jsou zakázány veškeré míčové hry před obecním úřadem a na sóle.

 • Bořetičtí stárci a stárky nabízí DVD z letošních hodů, cena 300,-- Kč. Kdo má zájem, tak si jej může koupit u slečny Ivy Pazderkové,na adrese Pode dvorem čp. 489, Bořetice, t.č. 724 267 193 a nebo na Obecním úřadě v Bořeticích.

 • Firma Hantály a.s., která realizuje svoz vytříděného odpadu, žádá občany obce, aby do sběrných nádob na tříděný odpad odkládali pouze odpad k tomu určený. Vyseparované plasty putují na dotřiďovací linku, kde pracovníci linky ručně třídí vše, co tam nepatří. Bohužel se v plastu ne zřídka objevuje zdravotnický materiál – jehly, střepy, znečištěný hygienický materiál, nebo uhynulá zvířata. Při třídění jednotlivých složek plastového odpadu může dojít ke zranění zaměstnanců. Žádáme proto občany o důsledné a zodpovědné třídění s vědomím, že odpad nekončí ve spalovně, ale dále s ním nakládají lidé. Děkujeme za pochopení. 

 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 1.12.2021 od 11:30 do 11:45 hodin,prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, jablka na uskladnění, hrušky, česnek, cibule, rajčata, okurky, papriku, mandarinky, pomeranče, hrozny a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a  olejové svíčky 10 Kč/ks.

 • Nabídky práce

   
 • Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně a Bořeticích hledá vhodné uchazeče na pozice: ASISTENT OPERÁTORA CNC LASERU, ELEKTROMECHANIK, SERVISNÍ TECHNIK, OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA, PROGRAMÁTOR CNC LASERU, ŘIDIČ.V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: s.kurkova@scottautomation.cz

 • Firma Atrima, Šakvice nabízí volná místa na pozici ELEKTRIKÁŘ a OBCHODNÍK JUNIOR. Nabízí dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, firemní akce. Bližší informace získáte na www.atrim.cz/kariera. Životopis můžete zaslav na gregorova@atrima.cz.

 • Společnost Penny hledá posily do týmu pro prodejnu v Hustopečích na pozici pokladní/prodavač a zástupce vedoucího. Zájemci hlaste se na telefon 725 519 645 paní Čápová nebo u vedoucí pobočky. Bližší informace najdete na stránkách Penny.cz.

 • HANTÁLY a.s., Velké Pavlovice přijmeme do pracovního poměru ZÁVOZNÍKA POPELÁŘSKÉHO VOZU. Dále pak ŘIDIČE oprávnění skupiny C (E výhodou). NABÍZÍME: pravidelnou pracovní dobu v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování, dovolená 25 dnů, praní pracovních oděvů, penzijní připojištění, příspěvek na kulturu, sport, rekreaci. POŽADUJEME: Spolehlivého, fyzicky zdatného týmového hráče. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Bližší info: Markéta Samsonová, Tovární 22, Velké Pavlovice, tel.: 519361171, mail: info@hantaly.cz                                                                         

 • Pekařství Josef Vala, Bořetice přijme do pracovního poměru muže nebo ženu na dílnu. Více informací získáte přímo v pekařství.                                                                                                     
 • Společnost VINIUM přijme traktoristu u příjmu hroznů na provozně ve Velkých Pavlovicích. V případě zájmu volejte na tel. 737 207 721, p. Krist.       

 • Agro2000 hledá brigádníky do zemědělského areálu Zaječí na obsluhu sušárny. Jedná se o práci na lince pro sušení kukuřice. Fyzicky nenáročná práce vhodná i pro aktivní důchodce. Nezkušené zaučíme. Plat od 145 Kč/ hod. Více informací na tel. 601 572 496 nebo stránkách obce.