Hlášení obecního rozhlasu

 

DNES JE PÁTEK 21. ledna 2022

SVÁTEK SLAVÍ: BĚLA

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 • Policie České republiky důrazně upozorňuje všechny občany, aby dbali zvýšené opatrnosti při poskytování svých osobních a platebních údajů na sociálních sítích a prostřednictvím e-mailu. V této souvislosti doporučujeme nikdy nikomu bezmyšlenkovitě nezasílat údaje o svých platebních kartách, nesdělovat nikomu bezpečnostní či autorizační kódy, které obdržíte a také nikomu nezasílat kopie občanských průkazů a platebních karet, a to ani v případě, že by Vás o to žádala osoba, kterou máte na sociálních sítích v přátelích, neboť by se mohlo jednat o napadený profil tohoto uživatele, s cílem vylákat z Vás údaje, které mohou být následně zneužity.

 • V neděli 9. ledna 2022 se v naší obci již tradičně konala Tříkrálová sbírka. Koledníci vybrali  87 971 Kč. Za všechny dary všem děkujeme. 

 • Společnost EG.D člen skupiny E.ON Česká republika,s.r.o. oznamuje občanům, že od PÁTKU 21.1.2022 do středy 26.1.2022 včetně  bude v naší  obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Z důvodu pandemie coronaviru, žádáme všechny občany, kteří mají elektroměr umístěný uvnitř domácnosti, aby stavy elektroměrů napsali na lístek a umístili ho na viditelné místo. Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele el. energie. Za maximální vstřícnost předem děkujeme všem občanům.

 • Vak, a.s, Břeclav žádají občany, aby si zkontrolovaly všechny své nemovitosti, jestli v některé nedochází k úniku vody. Děkují za pochopení.

 • Začala výstavba optické přístupové sítě a to první fáze navrtání prostupů do domů. V rámci výstavby jsou prostupy zřizovány zdarma. V případě dotazů či žádostí na domluvení navrtání, prosím volejte 777 005 797.

 • Rybářský spolek Bořetice, oznamuje svým členům, že v sobotu 22.01.2022 od 8:30 hodin se koná na rybníce č. 2 brigáda. Křovinořezy, mot.pily, hrábě, vidle s sebou.

 • Obec Bořetice prosí občany, kterým budou opravovány vjezdy a chodníky před jejích domem, aby pokud nebude oprava provedena řádně, nápravu pokud možno řešili se zhotovitelem ihned na místě, popř. kontaktovali technický dozor investora na t.č. 773 789 344, 602 514 803 nebo kontaktovali obecní úřad. Děkujeme

 • Obec Bořetice oznamuje, že svoz odzdobených vánočních stromků bude každou středu až do konce měsíce ledna 2022. Stromky nechte před svým domem. Děkujeme. 

 • MUDr. Hučíková, Velké Pavlovice, oznamuje, že i nadále pokračuje v očkování proti onemocnění Covid 19+ každé úterý od 12:00-14:00 hodin. Po očkovaní 3.dávkou vakcíny si můžete přijít vyzvednout certifikáty vždy dopoledne do ambulance. Na očkování je nutno se předem nahlásit. Dne 05.01.2022 byla zjištěna závada na telefonní lince praktického lékaře MUDr.Hučíková Jarmila. Dle sdělení O2 budou závadu vyhledávat. Pro kontakt na lékaře volejte prosím číslo: 736 264 195. Děkujeme za pochopení. 

 • Na obecním úřadě můžete zakoupit novou knihu Slovácko sa nenudí! Cena 299,- Kč.

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 • S okamžitou platností jsou zakázány veškeré míčové hry před obecním úřadem a na sóle.

 • Bořetičtí stárci a stárky nabízí DVD z letošních hodů, cena 300,-- Kč. Kdo má zájem, tak si jej může koupit u slečny Ivy Pazderkové,na adrese Pode dvorem čp. 489, Bořetice, t.č. 724 267 193 a nebo na Obecním úřadě v Bořeticích.

 • Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů. Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU dne 26.1.2022 cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč,cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

 • Firma Hantály a.s., která realizuje svoz vytříděného odpadu, žádá občany obce, aby do sběrných nádob na tříděný odpad odkládali pouze odpad k tomu určený. Vyseparované plasty putují na dotřiďovací linku, kde pracovníci linky ručně třídí vše, co tam nepatří. Bohužel se v plastu ne zřídka objevuje zdravotnický materiál – jehly, střepy, znečištěný hygienický materiál, nebo uhynulá zvířata. Při třídění jednotlivých složek plastového odpadu může dojít ke zranění zaměstnanců. Žádáme proto občany o důsledné a zodpovědné třídění s vědomím, že odpad nekončí ve spalovně, ale dále s ním nakládají lidé. Děkujeme za pochopení.

 • MUDr. Barnášová  oznamuje, že stále očkuje proti covidu vakcínou Pfizer každý týden: úterý, středa a čtvrtek. Termín je třeba si telefonicky domluvit.

 • Kamenosochařství Libor Vrba oznamuje, že bude přijímat tuto sobotu 22. ledna 2022 v době od 9:45 do 10:15 hodin na místním hřbitově objednávky: na výrobu nových pomníku a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů.  Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma.
  Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

 

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ:

MADEKOP, spol. s r.o. Vrbice přijme do pracovního poměru řidiče s řidičským oprávněním skupiny C+E pro rozvoz plastových bazénů po ČR a Rakousku. Dále přijmeme pracovníky do výroby bazénů a zastřešení bazénů. Bližší informace na tefonu 724 032 660 nebo e-mailem na info@madekop.cz.

„Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně a Bořeticích hledá vhodné uchazeče na pozice:
ASISTENT OPERÁTORA CNC LASERU,
ELEKTROMECHANIK
FRÉZAŘ
OBRÁBĚČ
OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA
PROGRAMÁTOR CNC LASERU
SVÁŘEČ
Nabízíme náborový příspěvek pro nového zaměstnance 50 000 – 80 000,-
V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail:s.kurkova@scottautomation.cz