Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PONDĚLÍ 29. KVĚTNA 2023: 

 

SVÁTEK SLAVÍ: MAXMILIÁN, MAX

 

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 

 

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 

 • Policie České republiky varuje občany před falešnými řemeslníky, kteří cílí především na starší občany. Tito podvodníci osloví seniory přímo na ulici, popř. zazvoní u staršího domu, a následně nabízejí provedení drobných zednických oprav. Od důvěřivých seniorů si vyžadují zaplacení zálohy v řádu tisíců korun. Po zaplacení zálohy ale odejdou, aniž by práci vykonali.Podvodníci svou důvěryhodnost zvyšují tím, že se zájemci sepíší fiktivní smlouvu, která však neobsahuje ani údaje o zhotoviteli. V případě, že jste se již stali obětí těchto podvodníků, obraťte se prosím na Policii České republiky. Policisté také rádi uvítají další informace, které povedou k dopadení těchto osob. Své poznatky můžete rovněž sdělit prostřednictvím tísňové linky 158.

 

 • OBEC BOŘETICE OZNAMUJE, ŽE VYBÍRÁ POPLATKY ZA POPELNICE, PSA, ZA VODU VE SKLEPECH, POPLATEK Z POBYTU, Z HROBU A TO V PONDĚLÍ A STŘEDU OD 7 DO 11 HODIN A OD 12 DO 17 HODIN. PLATBU MŮŽETE PROVÉST I NA ÚČET OBCE BOŘETICE 5124651/0100, VARIABILNÍ SYMBOL ČÍSLO DOMU. CENA POPLATKU za popelnici je 700,--Kč za 1 osobu (děti do 6 let neplatí, děti, které v roce 2023 dovrší 6 let již ano), za 1 psa je 100,--Kč, poplatek z pobytu je 15,--Kč za každý započatý den pobytu, viz vyhláška obce Bořetice.  Cena za vodu ve sklepech je 1 m3 je 60,--Kč + DPH.  Veškeré poplatky byly splatné do 30. dubna 2023.

 

 

 • Vážení občané množí se nám krádeže a žhářství na místním hřbitově. Pokud by jste měli nebo věděli o případu krádeže nebo žhářství, dejte nám to prosím vědět.  Naposledy se to stalo tento víkend z pátka na sobotu na cyklostezce u hřbitova byly úmyslně ukradeny a zapáleny věnce a květiny. 

 

 • TENISOVÝ KLUB BOŘETICE ZAHAJUJE SVOJI SEZÓNU, OBJEDNAT KURT SI MŮŽETE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 192 952.

 

 • Centrum 3g Bořetice oznamuje, že má z důvodu slunečného počasí tento týden zavřeno. 

 

 • Obec Bořetice žádá majitele nemovitostí, kteří jsou již napojení na kanalizaci a nemají uzavřenou smlouvu o odvádění a čištění odpadních vod, aby tak učinili. Smlouvy je možné podepsat v úřední dny v kanceláři obecního úřadu.  

 

 • Oční optika ve Velkých Bílovicích nabízí akci na multifokální skla.  Vyměňte dvoje brýle za jedny univerzální na všechny vzdálenosti. Kupte si novou obrubu, jedno sklo zaplatíte a druhé máte ZDARMA. Akce platí do konce září. Do konce srpna můžete využít slevu 20% na všechny sluneční obruby. Pro více informací volejte 775 000 699.

 

 • MUDr. Hučíková oznamuje, že ve čtvrtek 1.6.2023 bude ordinovat pouze do 9:00 hodin a 2.6.2023 nebude ordinovat, akutní případy ošetří Dr. Kos a odpoledne LSPP Hustopeče  či LSPP Břeclav. E recepty, ev.lístky na peníze Vám vystaví elektronicky zdravotní sestra v ambulanci Dr. Hučíkové na telef.čísle 519 428 446.

 

 • Přátelé svazu zdravotně postižených pořádají ve dnech 17. června výlet do exotické zahrady Přibice, s křížovou cestou v Popicích. Odjezd bude upřesněn. Dále pořádají 24. června zájezd do termálů Dunajská streda odjezd v 6:20 hodin. Prosím objednávejte do neděle 4. června u paní Jindřišky Řiháčkové čp. 241 - telefonní číslo 724 827 645.

 

 

 • Nabídka práce:

 • Firma BV Brumovice výtahy s.r.o. příjme do dvousměnného provozu operátora CNC laseru. Mzda 30 000 Kč, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál a jiné firemní benefity. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. číslo 722 983 580.

 • FIRMA SIMACEK hledá pracovníky úklidu do Brumovic. Jedná se o úklid kancelářských a společných prostor. Práce je vhodná i brigádně - pro maminky na mateřské dovolené, starobní důchodkyně, apod.. V případě zájmu či dotazů kontaktujte: 770 158 222 Křivánková.

 • Sklep u Templářských rytířů v Čejkovicích příjme zkušeného kuchaře/kuchařku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. 

 • Agro2000 hledá skladníka do skladu Jalovisko. Jedná se o práci ve výkupu zemědělských komodit. Fyzicky nenáročná práce, obsluha technologie a strojů. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat + proplacené přesčasy. Více informací na tel. 601 572 496 nebo stránkách obce.

 • Agro2000 hledá vážnou do skladu Jalovisko. Jedná se o práci ve výkupu zemědělských komodit. Kancelářská práce evidence příjmu/výdeje komodit na počítači. Práci na hlavní pracovní poměr/brigáda, odpovídající mzdové ohodnocení, proplacené přesčasy. Vhodné pro ženy i studenty. Více informací na tel. 601 572 496 nebo stránkách obce.

 

 

Šimáček HS hledá nové spolupracovníky na pozici PRACOVNÍK OSTRAHY Pracovník ostrahy Pracoviště Brumovice (vhodné pro invalidní důchodce, osoby zdravotně znevýhodněné)
Činnosti:

-         Zabezpečení provozu vrátnice, kontrola a evidence vozidel

-          Evidence, klíčů, evidence návštěv

-      Obchůzková činnost

Nabízíme:

-         zázemí stabilní a úspěšné firmy s celorepublikovou působností

-         pravidelný měsíční příjem

-        možnost práce na zkrácený úvazek

Požadujeme:

-         spolehlivost, bezúhonnost, flexibilitu

Kontakt – p. Ostřížek.Tel. 602 961 580, ostrizekv@simacek.cz