Hlášení obecního rozhlasu

DNES JE PONDĚLÍ 2. ŘÍJNA 2023

 

SVÁTEK SLAVÍ: OLÍVIE, OLIVER

 

 

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 

 

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 

 • Obec Bořetice žádá majitele nemovitostí, kteří jsou již napojení na kanalizaci a nemají uzavřenou smlouvu o odvádění a čištění odpadních vod, aby tak učinili. Smlouvy je možné podepsat v úřední dny v kanceláři obecního úřadu.

 

 • Obecní úřad Bořetice, žádá občany v nové zástavbě v lokalitě Pánské, aby neprodleně vyklidili obecní pozemky, na kterých mají uložený stavební materiál, zeminu, bioodpad a palety.

 

 • Obecní úřad Bořetice upozorňuje občany, kteří provozují UBYTOVACÍ SLUŽBY NA NOVOU VYHLÁŠKU OBCE BOŘETICE S ÚČINNOSTÍ OD 1.7.2023 S POVINNOSTÍ DVOU PLATEB A TO POPLATKU Z POBYTU OD 1.1. DO 30.6. PLATBA DO 31. ČERVENCE A POPLATKU Z POBYTU OD 1. 7. DO 31.12. PLATBA DO 31. LEDNA.  VÍCE INFORMACÍ NA WWW.BORETICE.CZ.

 

 • Pan Libor Svoboda bude pro místní občany pořádat od září kurzy Angličtiny a Španělštiny. Naučte se za pár týdnů to, co se Vám nepodařilo za několik let ve škole. Naučte se bez strachu komunikovat díky efektivní zrychlené metodě. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, věčné začátečníky i mírně pokročilé všech věkových kategorií. Bližší informace získáte na mailu info@liborsvoboda.cz.

 

 • Žádáme vinaře, aby v době od 20:00 hodin večer do 6:00 hodin ráno vypínali děla a plašiče špačků. Tato povinnost je zakotvena v Obecně závazné vyhlášce č. 4/2012, o regulaci hlučných činností spočívajících v provozu plynových a jiných zvukových zařízení pro plašení špačků ve vinicích. 

 

 • Ovocnářství Jansta ve Velkých Bílovicích oznamuje, že zahajuje prodej jablek a hrušek ve Velkých Bílovicích na tzv. míchárně sklepní ulička Ke kapličce. Prodej bude zahájen 15. září 2023 pondělí až pátek od 10 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Mimo provozní dobu a bližší informace na telefonu 721 534 127. Více informací o odrůdách a cenách i na webu obce Bořetice. 

 

 • Paní MUDr. Hučíková, ordinace Velké Pavlovice, oznamuje, že zahájila očkování proti chřipce. Můžete se objednat na t.č.  519 428 446.

 

 • Darují se bílá a mourovatá koťátka do dobrých rukou. Bližší informace na telefonu 775 617 751.

 

 • Lékárna Kobylí oznamuje, že v úterý 3. října 2023 bude zavřeno po celý den.

 

 • Knihovna Bořetice oznamuje, že v úterý 3. října 2023 bude zavřeno.

 

 • Fotbalový oddíl TJ Sokol Bořetice pořádá nábor chlapců a dívek do mini přípravky (5 - 6 let) a to v úterý 3. 10. 2023 od 17.00 do 18.00 hodin na fotbalovém hřišti Celtic Bořetice. Co si přinést: sportovní obuv (kopačky, tenisky), láhev s pitím. Poté budou tréninky pravidelně v úterý a ve čtvrtek. Více informací na telefonu 702 275 970 - Dufek Lubomír. 

 

 • Centrum 3G Bořetice oznamuje, že dnes zahájí svůj provoz od 15 do 17 hodin. Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče. Přijďte si popovídat, posedět nad šálkem čaje, kávy. Těšíme se na vás. 

 

 • Obec Bořetice, SDH Bořetice, Republika Kraví hora a Běžecký klub Hodonín vás srdečně zvou na 21. ročník Běhu za Bořetickým burčákem a Běhu Bořeticemi, který se koná v sobotu 7. října 2023 od 14:00 hodin na sóle u kulturního domu. Hlavní závod startuje v 15:45 hodin. Jste všichni srdečně zváni.

 

 • Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí nejlevnější štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50 cm, v akční nabídce máme i suché dřevo k okamžitému topení. Objednávejte na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

 

 

 

 

Nabídka práce:

 

ZŠ a MŠ Bořetice přijme do svého kolektivu kvalifikovanou vychovatelku/  kvalifikovaného vychovatele  ŠD na zkrácený úvazek. Požadujeme: vzdělání odpovídající požadované profesi, kladný vztah k dětem, spolehlivost, praxe ve školní družině výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: reditelna@skolaboretice.cz Nástup možný ihned nebo dle domluvy.  Pro více informací kontaktujte: Ivana Machačová, tel.: 605 728 437.

ZŠ a MŠ Bořetice, okres Břeclav, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru domovnici mateřské školy s termínem nástupu 1. 1. 2024. Požadujeme: kladný vztah k dětem, ochotu, spolehlivost, flexibilitu. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu a pěkném prostředí. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 605 728 437, případně pište na email: reditelna@skolaboretice.cz.

 

 

Spol. s r.o. se sídlem v Čejči hledá do rodinné firmy vyrábějící pekařské pece nové zaměstnance: Klempíř do dílny na výrobu komínových dílů (potrubí, kolena a jiné) - jednosměnný provoz. Obsluha strojní pilky - dvousměnný provoz (ranní, odpolední)

Očekáváme:

 • Odpovědnost a pečlivost
 • Praxe vítána

Nabízíme:

 • Zázemí úspěšné strojírenské společnosti
 • Základní mzda + měsíční prémie
 • Stravenkový paušál, BENEFITY
 • Termín nástupu možný IHNED
 • Dovolená + sick days
 • HPP na dobu neurčitou  

Další informace naleznete na stránkách www.kornfeil.cz.. V případě zájmu můžete zaslat svůj životopis na e-mail: cizkova@kornfeil.cz

 

Elis Textil Servis s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici řidiče.

Nástup možný ihned.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr.

Životopisy zasílejte na adresu: petr.rozsypal@elis.com