Hlášení obecního rozhlasu

 

DNES JE PONDĚLÍ 16. KVĚTNA 2022

SVÁTEK SLAVÍ: PŘEMYSL

Pravidla pro hlášení Obce Bořetice – standardní  hlášení – v pracovní dny v 9.15 hodin a v 18.00 hodin.

Text hlášení – písemně nebo e-mailem, ústní text hlášení z důvodů možných nepřesností a omylů nepřijímáme. Placení – zásadně předem v hotovosti na pokladně obecního úřadu, výjimečně po dohodě převodem z účtu. Bezplatně se hlásí: 1. standardní hlášení nevýdělečných společenských organizací a sdružení občanů. 2. smuteční oznámení v pracovních dnech. Cena hlášení: standardní 25 Kč + DPH/hlášení, mimořádné - mimo určenou dobu, v sobotu a v neděli, blahopřání 100 Kč + DPH/hlášení. Číslo účtu Obce Bořetice 5124651/0100. Cena za poplatek z místa je 100 Kč.


Aktuální zpravodajství z obce a okolí  

 • Policie České republiky důrazně upozorňuje všechny občany, aby dbali zvýšené opatrnosti při poskytování svých osobních a platebních údajů na sociálních sítích a prostřednictvím e-mailu. V této souvislosti doporučujeme nikdy nikomu bezmyšlenkovitě nezasílat údaje o svých platebních kartách, nesdělovat nikomu bezpečnostní či autorizační kódy, které obdržíte a také nikomu nezasílat kopie občanských průkazů a platebních karet, a to ani v případě, že by Vás o to žádala osoba, kterou máte na sociálních sítích v přátelích, neboť by se mohlo jednat o napadený profil tohoto uživatele, s cílem vylákat z Vás údaje, které mohou být následně zneužity.

 

          

 • OBEC BOŘETICE OZNAMUJE, ŽE POPLATKY ZA POPELNICE A ZA PSA NA ROK 2022 MŮŽETE HRADIT  NA ÚČET OBCE BOŘETICE U KOMERČNÍ BANKY 5124651/0100, VARIABILNÍ SYMBOL ČÍSLO DOMU. POPLATEK JE 700,--Kč za 1 osobu a 100,--Kč za 1 psa. Dále vybíráme poplatek z pobytu za rok 2021. Všechny poplatky jsou splatné 30.4.2022. V PONDĚLÍ  A VE STŘEDU MŮŽETE ZAPLATIT V HOTOVOSTI V KANCELÁŘI OBECNÍHO ÚŘADU OD 7 HODIN DO 11 HODIN A OD 12 DO 17 HODIN. 

 

 • MUDr. Jarmila Hučíková, ordinace Velké Pavlovice, oznamuje, že až do 31.05.2022 má dovolenou . Akutní případy bude ošetřovat MUDr. Kos Velké Pavlovice.

 

 

 • Oznamujeme občanům, že na parkovišti pod Kraví horou bude  k volnému odběru štěpka a kompost.

   

   

 • Začala výstavba optické přístupové sítě a to první fáze navrtání prostupů do domů. V rámci výstavby jsou prostupy zřizovány zdarma. V případě dotazů či žádostí na domluvení navrtání, prosím volejte 777 005 797.

 

 • Lékárna Kobylí oznamuje, že v rámci  oslav Dne kůže, bude prodávat  kosmetiku SEBA MED s 50% slevou. Jedná se o kvalitní německou hypoalergenní kosmetiku na různé typy pleti. Dětská řada SEBAMED je letos také za poloviční ceny. Akce potrvá do poloviny května nebo vyprodání zásob. Přípravky si můžete objednat i mailem nebo telefonicky.

 

 • Dětská ambulance Kobylí, MUDr. Diblík žádá rodiče, aby se na vyšetření objednávali telefonicky na č. 603 213 853. Děkuje za pochopení.

 

 • S okamžitou platností jsou zakázány veškeré míčové hry před obecním úřadem a na sóle.

 

 • Centrum 3G Bořetice oznamuje, že MÁ OTEVŘENO PONDĚLÍ AŽ PÁTEK od 15:00 do 17:00 hodin. Srdečně zveme také naše seniory. Omlouváme se Vám, pokud je krásné, slunečné počasí máme zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

 

 • Sběrný dvůr oznamuje, že má již letní provoz otevřeno každou středu od 14 do 18 hodin a v sobotu od 7 do 12 hodin. 

 

 

 • Město Velké Pavlovice srdečně zve na výstavu uměleckých a rukodělných výrobků velkopavlovických spoluobčanů s názvem Šikovné ruce. Vernisáž výstavy proběhne ve středu 13. dubna 2022 v 17:00 hodin ve výstavní sále městského úřadu. Výstava bude otevřena do 31. května 2022 ve všední dny v pracovní době městské úřadu a každou sobotu od 10:00 do 16:00 hodin.

 

 • Tenisový klub oznamuje, že zahájil letošní sezónu na tenisových kurtech.  Objednávky  se přijímají na tel. čísle 602 192 952. Ceny zůstávají stejné jako v minulých letech 90,- za hodinu na jednom kurtu pro členy tenisového klubu, 120,- Kč  za hodinu na jednom kurtu pro ostatní hráče.  Stálí hráči si mohou pořídit permanentku na celou sezónu.

 

 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 18. 5. 2022 od 11:30 do 11:45 hodin, prodávat na parkovišti u pošty: slovenské rajčata, papriky, okurky dále konzumní brambory, nový česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky a med.

 

 • Oznamujeme občanům, že zítra v úterý 17. května 2022 bude probíhat aplikace asfaltového spojovacího nástřiku a to v ulicích celé "Záhumenice, Bauerova ulička, na sóle u obecního úřadu, od bytovek směrem k járku". Prosíme občany, aby v tuto dobu neparkovali auta na silnicích. Děkujeme za pochopení.

 

 • Dále oznamujeme, že se bude provádět druhá vrstva asfaltování a nebude umožněn vjezd do ulic a to následovně: tuto středu 18. května 2022  a tento čtvrtek 19. května 2022 celá ulice "Záhumenice, Bauerova ulička"  a v pátek 20. května 2022 na sóle u obecního úřadu a ulice od bytovek směrem k járku". Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

             

 

 

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ:

 

Elis Textil Servis s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme brigádníka/brigádnici na sklad.

Nástup možný ihned.

Více informací na tel.: +420 601 339 428. Životopisy zasílejte na adresu: iva.sale@elis.com.

 

Pekařství u Valů v Bořeticích přijme prodavačku. Pracovní doba pondělí až pátek od 14:00 do 17:00 hodin. Vhodné pro maminky na mateřské dovolené nebo ženy v důchodu, plat  110,-- Kč/hodinu. Více informací na t.č. 519 430 122 nebo přímo v pekárně.

 

Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace, přijme do pracovního poměru uklízečku na plný pracovní úvazek. Jedná se o zástupy za nemoci a dovolené pracovníků úklidu oddělení následné lůžkové péče.  Pracovní doba dle harmonogramu směn od 6 do 18 hodin, včetně víkendů. Bližší informace podá p. Lounková na telefonním čísle: 519 407 350, e:mail: lounkova.tamara@nemhu.cz

 

TJ SPORT Němčičky hledá do svého týmu pracovníky na HPP pro zajištění provozu sportovního areálu: 

Pracovní náplň pro ženy:

 • obsluha v občerstvení sportovního zařízení- sezónně
 • péče o ubytovací prostory/penziony - úklid, ubytování návštěvníků
 • péče o prostředí sportovního areálu
 • práce s pokladnou

Pracovní náplň pro muže:

 • údržba sportovišť a jejich vybavení
 • obsluha sportovních zařízení – lyžařský vlek, koupaliště, fotbalové hřiště
 • údržba budov a jejich vybavení – penziony
 • práce s pokladnou - půjčovna                                                                                                                                                                                                                                        Pro nadcházející letní sezónu dále hledáme brigádníky zejména na pozici plavčík, pomocník v kuchyni/úklidu. Žádosti a případné dotazy posílejte prosím na tj@sportnemcicky.cz nebo volejte na 777555753 nebo 608434805

 

„Společnost Scott Automation a.s. v Bořeticích přijme brigádníka na letní měsíce na pomocné práce ve výrobě. V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo posílejte své životopisy na personalni@scottautomation.cz“.

 

 

 Firma BV Brumovice výtahy s.r.o. příjme do dvousměnného provozu operátora CNC ohraňovacího lisu. Mzda 30 000 až 35 000kč Požadována je znalost výkresové dokumentace.          Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. číslo 722 983 580.

 

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu mezinárodní společnost Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě - s praxí i bez:Operátor / Operátorka výroby, Ruční montáž, Obsluha strojů, Manipulace (VZV), Svařování ruční CO2 nebo robotické (i bez průkazu). Čeká Vás přátelské a moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň. Nabízí náborový příspěvek až 30.000,- Kč, široké portfolio benefitů, zaškolení samozřejmostí. Více informací: na Facebooku, na e-mailové adrese wcz-kariera@westfalia-mh.com, nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

 

Elis Textil Servis s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme pracovnici na pracovní pozici „Operátorka - oděvy“. Nástup dle dohody. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti.  Více informací na tel.: +420 606 054 595. Životopisy zasílejte na adresu: vojtech.potrecz@elis.com

 

Společnost Scott Automation a.s. v Podivíně a Bořeticích hledá vhodné uchazeče na pozice:
ASISTENT OPERÁTORA CNC LASERU
ELEKTROMECHANIK – BladeStop
FRÉZAŘ
OPERÁTOR CNC LASERU
OPERÁTOR OBRÁBĚCÍHO CENTRA
Nabízíme náborový příspěvek pro nového zaměstnance od 50 000,-Kč
V případě zájmu volejte na tel. číslo 606 789 320 nebo pošlete svůj životopis na e-mail:

personalni@scottautomation.cz.

Diakonie BETLÉM hledá pracovníky přímé péče do pobytových služeb: Hledáme pracovníka na HPP do Chráněného bydlení Mirandie v Brumovicích, kde žijí dospělí lidé s mentálním a kombinovaným postižením. Jedná se o nepřetržitý provoz, nástupní mzda od 21.000 Kč. Bližší informace Vám podá vedoucí služby na telefonu 777 936 577. Dále hledáme pracovníka do přímé péče do denního a týdenního stacionáře pro děti s mentálním a kombinovaným postižením v Domově Narnie v Morkůvkách. Jedná se o směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné, možnost zkráceného úvazku. Bližší informace podá vedoucí na telefonu 736 603 495. Dále hledáme pracovníky na DPP na občasnou výpomoc do odlehčovacích služeb pro seniory v Kloboukách u Brna, odměna od 120 Kč/hod., bližší informace podá vedoucí služby na telefonu 603 575 294.

 

Jednota COOP Vrbice přijme do pracovního poměru prodavače nebo prodavačku. Možné i jako brigáda. Bližší info na telefonu 721 950 846.

 

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá zaměstnance na pozici Prodavač/ka- pokladní do prodejny Jednota Velké Pavlovice, Hlavní 30/55, 691 06.Nástup ihned nebo dohodou. Více informací na webových stránkách www.jednota.cz, sekce Kariéra, na prodejně nebo na tel. čísle 519 500 958.