CYKLISTICKÉ PUTOVÁNÍ KRAJEM ANDRÉ

Datum: 28. 6. 2014

Na kole krajem André už tuto sobotu
Za vínem a cimbálkou lze i bez kola

Je čas promazat kola a šlápnout do pedálů. Tradiční cyklistické putování krajem André se uskuteční už tuto sobotu 28. 6. 2014.
Registrace účastníků začíná v 8.00 hodin ráno na Dukelském náměstí v Hustopečích před domem U Synků a startuje se v 9.00 hodin. Akrobacii na kole předvede trojnásobná mistryně světa v krasojízdě Martina Štěpánková.
Připraveny jsou náročnější i rekreační trasy pěti obcemi a vinicemi Hustopečska.
Vinná masáž nohou
Letošní novinkou je odpolední posezení s cimbálovou muzikou na nádvoří domu U Synků, které začíná ve 14 hodin. A také závěrečné losování cen přímo na místě v 18.00 hodin. Víno, pivo, limo a občerstvení jsou zajištěny. Stejně jako neobvyklé produkty z hroznů a vína. Na unavené sportovce čeká i originální vinná masáž nohou. Vyzkoušet ji mohou i nesportovci.
Otevřené sklepy
K ochutnávce vína je možné využít i otevřené sklepy v ulici Na Hradbách spojené se specialitami domácí zabijačky.

Akci pořádá Mikroregion Hustopečsko a město Hustopeče
Podrobnosti na: www.hustopecsko.net
GOOGLE MAPA Expedice krajem André
ZDE

Praktické informace
Cyklovýlet vede přes obce Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice, Vrbice, Kobylí, Němčičky, Horní Bojanovice a Kurdějov. Délka trasy 41 km (možnost i kratších okruhů 12, 18 a 27 km). Start 9:00-12:00 hOD - Hustopeče, Dům U Synků (Dukelské nám. 23), návrat opět do Hustopečí od 12:00 do 18:00 hOD - účastníci expedice s řádně orazítkovanými průkazy obdrží pamětní list.
Během putování ochutnáte jednu skleničku André zdarma ve všech obcích, s možnou další ochutnávkou vín (za úhradu). Rozhledny a vyhlídky na různých místech, prohlídka nově otevřeného Penzionu André ve Velkých Pavlovicích, přehlídka hasičské techniky ve Starovičkách, meruňkové buchty v Kobylí, přesňáky v Horních Bojanovicích, katakomby v Kurdějově a mnoho dalšího.
Startovné  je 100,- Kč pro dospělé, v ceně taštička na krk, koštovačka, razítkovací průkaz s mapkou, brožura Krajem André. Po skončení akce bude v 18:00 hod slosování účastnických průkazů o hodnotné ceny.

Publikováno: 23. 6. 2014

RSS